Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 dekoracija akvarijuma.... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
tasa13
Akvarista



Registrovan: 03 Apr 2010
Poruke: 254
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Pet Apr 09, 2010 9:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moj akvarium je u obliku dijamanta.......(35l)......gledala sam kako se prave pozadine ali suu sve ravne....jer ima neko neku ideji kako da napravim pozadinu da lepo izgleda....ili ako ne to bar neki predlog za dekoraciju.....Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Apr 09, 2010 9:36 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Apr 09, 2010 10:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Predpostavljam da ti je akvarijum manji pa da se pravi jos pozadina dodatno bi ga jos smanjila zato je mozda bolje da kao dekor probas sa nekim granama i manjim panjevima...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
sasha83
Akvarista



Registrovan: 07 Apr 2010
Poruke: 67
Lokacija: lapovo

PorukaPoslao: Uto Apr 13, 2010 2:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo i moje stene
Image

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Uto Apr 13, 2010 2:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Uto Apr 13, 2010 3:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko mogu da predpostavim vazno je samo da se nabavi kamenje iste vrste, da se lepo izbruse ostre ivice i da se sastavi sa cementom, mozda moze i sa silikonom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
tasa13
Akvarista



Registrovan: 03 Apr 2010
Poruke: 254
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Uto Apr 13, 2010 6:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok...hvala!!!.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Apr 13, 2010 10:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pogledaj kako izgleda jedna moja pozadina u akvarijumu. Kupljena je od firme koja se bavi proizvodnjom aqua pozadina i odmah da napomenem pozadine nisu ni malo jeftine ali vrede sve pare. Kvalitet se meri garancijom na 10.godina i mogu da se peru.Od stiropora su premazane s zastitnom farbom.

Image

Veoma dobro je odradjena kao prava prirodna stena i iz jednog dela je pozadina.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Uto Apr 13, 2010 10:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

No 1 pozadina je ekstra.Ali je mnogo skup jbt bez malo akvarijum mozes da napravis za te pare Crying or Very sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Apr 13, 2010 10:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i koliko si platio tu stenu !??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Uto Apr 13, 2010 11:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

postarsd ::
i koliko si platio tu stenu !??


Zavisi od velicine,covek pravi po meri ali sacekaj no 1 da ti odgovori
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Apr 13, 2010 11:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa da, to je tacno ,odprilike da cena pozadine kosta kao akvarijum .

Sa popustom je bila 1500, das vozacu 200 jednako 1700,00 .
Sto se tice mene ja imam sve pohvale za ove pozadine i na slici ni priblizno ne izgleda kao uzivo. I stvarno moze da se pere i skidaju recimo alge ako se nahvataju i sl.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zule
Akvarista



Registrovan: 11 Apr 2010
Poruke: 12
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Uto Apr 13, 2010 11:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sta mislite o prirodnom ,kamenu i cigli,koja je naravno pecena glina,kao pazadini.Planiram da uradim od tog materijala nesto.Da li da ga lijepim za zadnje staklo ili da napravim nesto sto bih mogao da vremenom izvadim i cistim od raznoraznih naslaga.Recimo da to sve napravim na jedno dodatno staklo i samo prislonim uz zadnje staklo akvarijuma.Hvala na svakom odgovoru.Inace sam napravio buduci akvarijum dimenzija 70/40/40.i sve radim po principu Uradi sam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
garda011
Akvarista



Registrovan: 29 Jan 2010
Poruke: 244
Lokacija: beograd, resnik

PorukaPoslao: Sre Apr 14, 2010 1:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moj predlog je da lepis kamenje na zadnju stranu ako si odlucio da stavis pravi kamen u akvarijum kao pozadinu. nemoj pokusavati na dodatno staklo jer ce biti tesko i glomazno za vadjenje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Apr 14, 2010 11:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

No 1 BAs su skupe te pozadine,ali meni to deluje lako za pravljene...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sre Apr 14, 2010 12:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

postarsd ::
No 1 BAs su skupe te pozadine,ali meni to deluje lako za pravljene...


U druze nisu nimalo lako za pravljanje,ali jbg covek to radi godinama stekao je neku rutinu,uzmi parce stiropopra i probaj uostalom Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License