Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Dilema WP-50M SOBO i Newa Wave 1.6 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sub Avg 06, 2016 8:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hmmmmm.... Jel neko imao obe pumpe?
Image

Sobo Mini Wavemaker - "WP-50M SOBO"
Image
Image

Newa Wave wavemaker - "Newa Wave 1.6"
Image
Image

Na prvi pogled deluju indentično kao i neke malo jače pumpe.
Evo šta piše na Newa Wave sajtu: "A year ago, Newa established a subsidiary company in China, demonstrating its continuous expansion and enriched international experience, while maintaining its irreplaceable Italian tradition!"

Jel' u pitanju ista pumpa samo različit marketing zbog tržišta ili je u pitanju kineska kopija?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Avg 06, 2016 8:03 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Avg 06, 2016 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ZAsta planiras ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Sub Avg 06, 2016 11:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Identične su , ali mislim da je sobo slabija ili mi je zapala takva jer sam video isti model koji radi kako treba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Ned Avg 07, 2016 8:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ovom newa wave sam zadovoljan stavio bih u biljni umesto atmana a trebaće mi još 1 pumpica planiram da posle rasvete sklopim malo vecu morsku kocku mozda 40/50x50x50 pa će mi trebati. Pa ako su iste za 1 newu mogu da kupim 2 sobo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dilema oko izbora akvarijuma Radak Početak u akvaristici 2 Sre Feb 24, 2021 8:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Wave maker tj. stream pumpe Jande Filteri i pumpe 2 Čet Nov 12, 2020 12:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dilema. IvanBo Ribe 12 Pon Sep 28, 2020 10:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dilema akvarijum Juwel ili Diversa Welt Početak u akvaristici 13 Ned Dec 16, 2018 11:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka HOB Sobo WP 606h curi kod pumpe sstanko78 Filteri i pumpe 3 Pon Sep 11, 2017 8:02 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License