Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Dimenzije akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
daddydj
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 6
Lokacija: krupanj

PorukaPoslao: Ned Jan 02, 2011 12:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cao svima zanima me dedljina stakla za aq dimenzija 120x40x50
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jan 02, 2011 12:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

liba
Akvarista



Registrovan: 08 Sep 2010
Poruke: 266
Lokacija: Tesanj Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Ned Jan 02, 2011 12:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mislim da je dovoljno 10 a dno od 12.
Ovo ti je moj predlog ali sacekaj jos pa se odluci

Svi znamo da tabele malo pretjeruju ali evo:

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Ned Jan 02, 2011 2:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poslusaj libu....... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Ned Jan 02, 2011 5:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

10mm. Zamolio bih te da kazes par reci o sebi i upises lokaciju u svom profilu kako bi ostali clanovi imali predstavu o lokaciji a u vezi sa deljenjem saveta. Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
silwert
Akvarista



Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 87
Lokacija: petrovaradin

PorukaPoslao: Ned Jan 02, 2011 9:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja imam aq skoro istih dimenzija i to od 6mm staklo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Jan 02, 2011 9:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kvalitet stakla i ojacanja imaju veoma bitnu ulogu u izradi akvarijuma. Normalno, i iskustvo onog koji lepi taj akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
daddydj
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 6
Lokacija: krupanj

PorukaPoslao: Pon Jan 03, 2011 8:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja imam trenutno aq od 230l ali mi se nesvidja lose je odradjen!staklo je 4mm i stavljeni l profili kao ojacanje ali je ruzno odradjen pa sam hteo da radim 120x40x50 od 6mm pa da ja odradim lepse l profile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
daddydj
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 6
Lokacija: krupanj

PorukaPoslao: Pon Jan 03, 2011 8:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa neka mi neko da savet dali smem raditi od 6mm
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Pon Jan 03, 2011 8:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja ni za lek da mi treba cini mi se ne bih uradio aq od 6mm u tim dimenzijama, vec sam napisao to. Takav aq bih radio iskljucivo od stakla 10mm. I uradio bih ga u dimenziji 120x60 visina (da bi 10cm otpalo na poklopac i osvetljenje, te bi visina vodenog stuba bila 50)x50 sirina. No izbor je svakako tvoj...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Jan 03, 2011 8:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

230 litara odradjen sa staklom od 4 mm ... uffff.
I taj koji planiras da uradis sa 6 mm i na njemu mislis da koristis I profil ??? Prijatelju mislim da dosta gresis ... ali tvoj akvarijum tvoja volja .... Ima dosta toga korisnog na forumu, procitaj pa vidi kako ces i sta ces ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
daddydj
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 6
Lokacija: krupanj

PorukaPoslao: Pon Jan 03, 2011 8:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znam ali imam veliki poteskoca da nadjem 10mm staklo trazio sam u loznici i u sapcu ali nisam mogao da nadjem de god odem kao to je tesko naci staklo pa sad neznam sta da radim a nemam vremena da idem dalje da trazim a 6mm imam de ocu da uzmem i svi staklorezci kazu da aq ti dimenzija mogu slobodno od 6mm samo da se radi od dobrog silikona sad nisam pametan sta da radim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Pon Jan 03, 2011 8:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Staklorezac i covek koji pravi aq nije jedno isto! Ja imam ispred zgrade stakloresca kome sam odneo da mi isece komad stakla od 10mm 2 cm sirine i duzine 10cm. Isekao je kao zubima! Otisao sam kod drugog da se zalim, da bi mi i on rekao "a pa nema sanse da se isece pravo 10mm". Aq radi onaj ko se bavi njima, a ko to radi u Lo ja ne znam. Od 6mm NEMOJ raditi aq od 300l. Na tebi je da odlucis. Bgd nije preko sveta, samo da ne platis na cupriji (ko ne plati na mostu...)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Jan 03, 2011 8:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prvo i osnovno : Nikada neslusaj prodavce i staklorezce ... i zene povremeno Smile .
Sklepace ti staklorezac sve i svasta samo da bi uzeo neki dinar, a ti kasnije udri glavu o zit ( akvarijum ). Imas nekoliko tema u kojima se opisuje izrada akvarijuma, kao i teme u kojima se raspravlja o staklu i izradi akvarijuma. Nezuri se, akvarijum se lepi jednom u deset godina ( minimalno ) ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
daddydj
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 6
Lokacija: krupanj

PorukaPoslao: Pon Jan 03, 2011 8:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala vam za savet za sad necu raditi nista nek malo saceka,krivo mi sto imam 10mm staklo ali sto se koristi za spoljne ograde a ono kroz sredinu ima foliju i nemoze da se sece cime god se pipne da se sece ono se stvori u kockice cujemo se
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
skip
Akvarista



Registrovan: 07 Nov 2010
Poruke: 356
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Uto Jan 04, 2011 12:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hteo sam da napravim manji aq da li mogu dimenzije 70*24*v-15?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License