----------------------------------- Milivoje Lampa Pet Apr 01, 2022 8:50 am Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje gupija ----------------------------------- Pozdrav. Zeleo bih da pokusam da razmnozim gupije pa me interesuje koje bi dimenzije akvarijuma bile idealne za ovu svrhu? ----------------------------------- liba Pet Apr 01, 2022 7:02 pm ----------------------------------- 30ak litara bice sasvim dovoljno Guppy nisu nesto zahtjevne ribice Za razmnozavanje ti je potrebno zenka i par muzijaka i imat ces uspjesan okot Guppy su zivorotke sto znaci da radjaju zive malce sposobne za plivanje odma nakon okota ali jedino sto ti je potrebno je mrezica na dnu akvarijuma jer su kanibali pojedu svoje malce ----------------------------------- Milivoje Lampa Pet Apr 01, 2022 9:34 pm ----------------------------------- Hvala zna odgovoru. Upoznat sam sa gupi ribicama ali u zajednickom akvarijumu nikad nisam usoeo da ocuvam malce tako da sam planirao da pravim ili kupim akvarijum koji bi hio za tu svrhu ali nisam bio siguran oko velicine i dimenzije.