Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 discus 250L Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Sep 11, 2013 2:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

S obzirom da ja imam sve to plus rosy tetre i ponekad spicim temp na 34 i svi zivi i zdravi nemo da brines xD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Sep 11, 2013 2:53 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Sre Sep 11, 2013 5:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

krlle83 ::
S obzirom da ja imam sve to plus rosy tetre i ponekad spicim temp na 34 i svi zivi i zdravi nemo da brines xD

Image
ubaceno 8 ancija 4 korija ,za start...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Sre Sep 11, 2013 5:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zuja ::
Lepo je to krenulo. Imam samo jedan predlog da ovu plasticnu posudu sa travom prebacis iza panja . Trava ce da poraste iznad panja a posuda se nece videti .

slazem se ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Čet Sep 12, 2013 11:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

diskusi jos cekaju Arrow ...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Sep 12, 2013 11:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepe ribe,kad mi malo lepse uslikao Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Pet Sep 13, 2013 1:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jbg druze ,ovo je maksimum mog mobilnog (kao da sam slikao fiksnim Smile ) .Bice boljih slika samo da se dokopam fotoaparata Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Sep 13, 2013 1:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahaha Very Happy
za izjavu svaka cast! Very Happy
ne zameram nista,samo kazem,voleo bih da ih vidim na boljim fotkama,zaista su lepi! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Sep 13, 2013 7:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slazem se sa plavsicem. I sam imam taj problem sa aparatom i nikako nemogu da u potpunosti prenesem lepotu ribe na fotki tako da te razumem cvijo.
U svakom slucaju, projekat je veoma dobar .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Sub Sep 14, 2013 3:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nikouro ::
Slazem se sa plavsicem. I sam imam taj problem sa aparatom i nikako nemogu da u potpunosti prenesem lepotu ribe na fotki tako da te razumem cvijo.
U svakom slucaju, projekat je veoma dobar .

Hvala ljudi !
ovo sa fotkama resicemo lako ! Bravo
ak 1 Image
ak 2 Image


NEGO , sad jedno pitanje ..... kao sto sam vec pisao diskusi su u manjem 70-80l. aq sa golim dnom ...kako i kada da ih prebacim u ovaj veci 250l ,uredjenim sa kvarcom,biljkama i lozama ,tu su i cistaci ...Posto je sad sigurno velika razlika u kvalitetu-hemizmu vode izmedju ova dva aq. kako da izbegnem eventualni PH shok ... mada sam iz manjeg ubacivao po 20L u veci svaki drugi dan , dali mozda sad da probam da ubacujem po malo iz veceg u manji aq ,da ih pomalo privikavam ili Question (iz suplje u prazno)
greska
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Sep 14, 2013 3:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja kad sam vadio moje,tj kad sam se pripremao da ih premestim sam konstantno menjao mali procenat vode u novom akv sa vodom iz "starog",polako prebacivao malo po malo filter mase i na kraju za par dana izvadio iz starog akvarijuma 90% vode i ubacio u novi zajedno sa ribama i to je to...nisam prebacivao iz novog u stari,sto ne znaci da ti ne mozes Smile najvise paznje obrati na temperaturu,to je najbitnije od svega...
Svidja mi se kako izgleda sad ovaj veci,mnogo prirodnije i jednostavno je Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Sep 14, 2013 5:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepi su ti diskusi. Kada budeš prebacivao, odspi vodu iz novog i sipaj svu vodu iz starog.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Pon Sep 16, 2013 2:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pre ubacivanja diskusa probavao sam razne kombinacije sa ovim granama , probao sam da ih grupisem levo,desno (da bi dobio vizuelni efekat veceg aq.)ali nije mi se svidelo ,pa sam vratio staru ... evo kako izgleda konacna ...

Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pon Sep 16, 2013 2:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a nisi hteo da su grupisane pa npr da idu od sredine aq ka jednoj strani na gore? pa npr leva strana u granama a desna prazna..... naravno to je stvar tvog ukusa ne naseg
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Pon Sep 16, 2013 2:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pre ubacivanja diskusa probavao sam razne kombinacije sa ovim granama , probao sam da ih grupisem levo,desno (da bi dobio vizuelni efekat veceg aq.)ali nije mi se svidelo ,pa sam vratio staru ... evo kako izgleda konacna ...

Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Pon Sep 16, 2013 2:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zhorz ::
a nisi hteo da su grupisane pa npr da idu od sredine aq ka jednoj strani na gore? pa npr leva strana u granama a desna prazna..... naravno to je stvar tvog ukusa ne naseg

ideja probao sam nesto slicno , od sredine na gore ka desnoj starani a na levoj dole spustena , nije izgledalo lose ali ipak sam se odlucio za ovu Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Akvarijum 250L 100x50x50 Wlayko91 Ponuda 1 Pon Okt 12, 2020 11:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sve ponovo ali u 250l Stefanbgd Akvarijumi 23 Uto Feb 13, 2018 6:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Discus bolest Shuki_79 Bolest 11 Pon Mar 06, 2017 12:10 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Discus akvarijumi fielddd Američki ciklidi 9 Čet Mar 12, 2015 8:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tetra Discus i Pro Colour SaleNS Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Sep 04, 2014 1:48 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License