Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Discus Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Boce A.C.K.




Registrovan: 06 Sep 2009
Poruke: 2
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Ned Sep 06, 2009 9:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nakon 5-6 godina ponovo formiram akvarijum,pa me interesuje kako mogu stupiti u kontakt sa proizvodjacima DISCUS-a kod nas?

Pozzz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 06, 2009 9:27 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Sep 06, 2009 9:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Javicu ti preko privatne poruke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Boce A.C.K.




Registrovan: 06 Sep 2009
Poruke: 2
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Ned Sep 06, 2009 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
kepe




Registrovan: 02 Jun 2009
Poruke: 1

PorukaPoslao: Sre Sep 09, 2009 9:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moze li i meni na p.p odgajivaci diskusa u blizini leskovca nisa vranja.unapred hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dule04




Registrovan: 29 Sep 2009
Poruke: 1

PorukaPoslao: Uto Sep 29, 2009 12:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i meni treba iz Novog Sada ako ima, hvala puno!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
acme020
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 03 Sep 2009
Poruke: 7

PorukaPoslao: Čet Okt 08, 2009 12:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanima me gde bih i po kojoj ceni mogao da kupim 10-tak mladih domacih diskusa? Zahvalan na svakoj informaciji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Discus bolest Shuki_79 Bolest 11 Pon Mar 06, 2017 12:10 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Discus akvarijumi fielddd Američki ciklidi 9 Čet Mar 12, 2015 8:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tetra Discus i Pro Colour SaleNS Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Sep 04, 2014 1:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izdvojeno: Ishrana Discus-a nikouro Američki ciklidi 0 Čet Dec 05, 2013 2:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka discus 250L cvijo Američki ciklidi 168 Čet Sep 05, 2013 8:56 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License