Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Diskusi 240l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pet Okt 31, 2014 11:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Apsolutno se slazem sa svim.Ovo mi je jedina opcija bila:).Ja se trudim da pruzim sto bolje uslove.Vodu menjam na 3 dana sa sifoniranjem,hranim ih umereno i gledam da ih ne stresiram kolko god je to moguce.E sad ja sam njih uzeo na slepo maltene ,tako da ne znam kakvi su roditelji.Prva tura je 4meseca stara.Neki napreduju neki slabije ali to je verovatno zbog velicine aq.Videcemo u sustini:).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Okt 31, 2014 11:32 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

cvijo
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 338
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Sub Nov 01, 2014 9:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Arrow Znaci ovako , dobro je to sto bi ti hteo da im pruzis sto bolje uslove ali mislim da je prerano na ovoj velicini da ih ubacis u 400l aq.Mislim da su jos mali i da ce se ,,izgubiti,, u takvom aq. i da ce samo nepotrebno trositi energiju na plivanje.Ja bi njih prebacio u 100l aq i menjao bi vodu svaki dan 30-50% Mnogo je lakse zameniti 1/3 u 100l nego 1/3 u 400ll , mnogo je lakse sifonirati goli aq. nego u zasadjeni.
Ishrana -raznovrsna i cesta u ne velikim kolicinama ,ono sto ostane odma sifoniraj.E kad dodju na nekih 7-8 cm slobodno ih prebaci u ovaj aq.
Ne bi sad da pametujem (znamo svi) koliko je bitna cesta zamena vode i koliko je bitna za rast i izgled diskusa.
Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Ned Nov 02, 2014 2:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da da samo moj aq je 240l ,nemam ja 400l Very Happy.2 diskusa su usla u 7 cm ostali kaskaju polako.Zanima me kada oni pocinju da se boje?Jel to ima veze sa velicinom ili staroscu?Ja sam hteo da pocnem sa golim aq ali sam naisao na neslaganja pa sam morao ovako..Redovna zamena vode je presudna i to uvek ispostujem max..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Čet Nov 06, 2014 4:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre 2dana poklonio sam veceg pleca drugaru.Od tad ovaj manji pliva u krug i bukvalno stane samo kad hranu dajem.Jel zna neko sta bi to moglo da bude?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Čet Nov 06, 2014 9:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moguce je da trazi drugog pleca ..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pet Nov 07, 2014 4:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dosta su se tukli pre toga,tako da ne znam da li mu nedostaje Very Happy.Inace i dalje ide u krug ne staje uopste.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Uto Dec 09, 2014 4:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Dec 10, 2014 8:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Primetio sam pre neki dan belicasti providni izmet.Ubacio sam danas 5x orvagil od 400mg pomesan sam vodom i iskljucio filter.Da li trebam jos nesto da uradim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Sre Dec 10, 2014 8:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Opa opaaa, počelo jee da mi se sviđa.
Svaka čast samo naprijed Bravo Bravo Bravo ako imaš u ponudi negdje , uzmi Echinodorus Amazonicus u zasadi Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Čet Dec 11, 2014 4:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Planiram da zasadim Echinodorus ,samo moram da nadjem neki veci primerak Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pon Dec 15, 2014 3:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mali update
Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
crvić
Akvarista



Registrovan: 14 Dec 2013
Poruke: 133
Lokacija: Inđija

PorukaPoslao: Pon Dec 15, 2014 6:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skroz lepe ribe. Koje su dimenzije akvarijuma? Ja bih možda samo umesto ta 2 mala panja ubacio neki veći, dosta veći i razgranatiji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pon Dec 15, 2014 10:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dimenzije su 100x65x30.U radnjama ima dosta velikih panjeva ,ali za te pare bih opremio jos ceo jedan aq Smile.Nemam od koga da uzmem neku giga veliku lozu inace bih ubacio.Panj je veliki samo ga guta dubina akvarijuma Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
crvić
Akvarista



Registrovan: 14 Dec 2013
Poruke: 133
Lokacija: Inđija

PorukaPoslao: Pon Dec 15, 2014 10:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vidi sanduče.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CristopherMoltisanti
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2014
Poruke: 143
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Ned Dec 21, 2014 6:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jutros oko 5 se probudio i vidim akvarijum puko i ceo stan u vodi.Brzo sa bratom sam skupio ribe i ubacio ih u kofu .7 diskusa su prezivela i pleco.Bukvalno su u 2cm bile u vodi na podu ne znam koliko dugo .Stavio sam ih sad u filter posto je to jedino ostalo i ubacio rasprsivac i grejac.Koje su sanse da prezive tu nekoiko dana i sta da im radim.Ako neko ima neki savet za ovakvu situaciju bio bih zahvalan..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka 240l juwel rio Kimi94 Akvarijumi 6 Ned Apr 12, 2020 3:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka diskusi na prodaju tigar Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Dec 13, 2018 2:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diskusi malci Maki123 Ribe 1 Pon Okt 22, 2018 9:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Diskusi na prodaju manastiriste Arhiva Malih Oglasa 2 Sub Jun 09, 2018 6:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diskusi u 375l (mboban) mboban Akvarijumi 2 Čet Maj 24, 2018 1:47 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License