Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Diskusi iz sumadije Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
zuja
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2011
Poruke: 156
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 7:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum 225l. 100*45*50 ( d*s*v)
Kanister filter atman EF4
Osvetljenje : aqustar od 90 cm , aqurel od 60 cm i gro-lux od 60 cm T8
Flora : anubias barteri i nana , microsorum , uskolisni limun i moj ponos crveni lotus. ( bez co2 i bilo kakvog djubrenja )
Fauna : 4 kom. red tiger diskusa od 12-15 cm. i jedan zakrzljali na nekih 8 cm . Ribe su od domaceg odgajivaca . Naravno i cela flota komunalaca i algara . Zamalo da zaboravim na moje iznenadjenje sa diskusima uspesno rastu i razmnozavaju se red chery kozice.
Image
.
Image
.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 7:12 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 8:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svaka cast diskusi su prelepi,kao i akvarijum Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 8:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ova poslednja slika... fantastično!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
skip
Akvarista



Registrovan: 07 Nov 2010
Poruke: 356
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 9:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za svaku pohvalu....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pet Jan 28, 2011 9:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

super ti diskusi Smile

ovi moji sto ja imam ko zelena salata sareni u rastu od 6 diskusa 2 narasla bas dosta ona 4 nezna se koji je manji od kojeg cak ovaj najmanji izgleda ko da se smanjio ( nije al tako izgleda prema velikom) a u istom su akvarijumu jedino je mana najverovatnije sto sam ih kupio od 3 cme ( premale)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
zuja
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2011
Poruke: 156
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Pet Jan 28, 2011 5:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima na lepim recima .

Ovo su slike iz novembra 2010. bice novijih za neki dan jer su se sada diskusi mnogo vise ofarbali.

Misoo83 : I moja dva najveca su veci od drugih ali ne bas toliko kao tvoji. Ja sam moje uzeo na nekih 5-6 cm. i to u tvom gradu Pancevu .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rainforest
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2011
Poruke: 600
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Pet Jan 28, 2011 10:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

5+ za lotus
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 1:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo, lepo......... cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
zuja
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2011
Poruke: 156
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 5:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

.
Image

Image

Image

Image

Image

Image




edit by: sale75bgd
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peixe




Registrovan: 29 Jan 2011
Poruke: 1
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 6:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super su ti diskusi, zanima me koliko si ih platio ako nije tajna i ako ih nisi sam izmrestio.. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zuja
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2011
Poruke: 156
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 9:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam ih sam izmrestio . Kupljeni su u Pancevu kao sto sam i naveo nekoliko postova iznad. Najverovatnije ce biti na prodaju za mesec do dva .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 9:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koja ce im biti prodajna cena ... ?!
Akvarijum prelep.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 9:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

O ceni se dogovorite preko poruka ili u delu za oglase.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Ned Jan 30, 2011 11:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Goocha nisi ukapirao sta je zuja mislio da kaze da ce biti najverovtnije za prodaju za mesec dana sa tim je mislio reci da ce za mesec dana da ima da se kupe diskusi u pancevu tu kod tog coveka kod kojeg je on kupio Very Happy

Znam gde si kupio diskuse u pancevu tu je i moj drug kupio 2 diskusa Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
zuja
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2011
Poruke: 156
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Pon Jan 31, 2011 10:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne misoo83 nisi razumeo . Moji diskusi ce najverovatnije biti na prodaju za mesec do dva , ali o tome kad dodje vreme .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka diskusi na prodaju tigar Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Dec 13, 2018 2:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diskusi malci Maki123 Ribe 1 Pon Okt 22, 2018 9:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Diskusi na prodaju manastiriste Arhiva Malih Oglasa 2 Sub Jun 09, 2018 6:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diskusi u 375l (mboban) mboban Akvarijumi 2 Čet Maj 24, 2018 1:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Diskusi na prodaju Nebojsa-Perla Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Jan 04, 2018 5:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License