----------------------------------- plavsic88 Sre Nov 27, 2013 5:03 pm ----------------------------------- Ne krle nisam te pitao zbog drugih ljudi,pitao sam te zbog sebe,ja koristim srce,nekoliko odgajivaca koje znam,a medju njima i jedan od po meni boljih u zemlji ga koriste,skoro cela britanska zajednica diskusara ga koriste,pa su im zato ribe najbolje na svetu.Tj to je jedan od razloga.. Napisao si kao da je to najgora stvar koja postoji za ishranu diskusa...moji argumenti su ti,da nijedan pametan covek koji drzi diskuse sazna kako se koristi tako jaka hrana kao sto je govedje srce,tj da ne treba da bude glavna i dominantna u mixu po kolicini i vrednosti,vec se izjednaci sa drugim sastojcima itd...E sad sto se tice mucenja vode,svaki mix to radi,i tu nema price,i da se nadovezem na to oko skokova nitrata i nitrita,ne bi smelo da se desavaju ako napravis stabilno filter resenje kako treba za diskuse,onda nemas cega da se bojis...Naravno,nijedan filter na svetu ne moze pomoci ako bacas neumerenu kolicinu hrane,i tad ribe pate.