Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Diskusi u 50l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Miljan90
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Dec 2011
Poruke: 5

PorukaPoslao: Sub Dec 17, 2011 11:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cao ja sam se danas uclanio pa me zanima da li mogu drzati 1 par Diskusa u 55L vode u akvarijumu?Pozdrav svima....svaki vas odgovor je svima nama dragocen.pozzzzz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Dec 17, 2011 11:17 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Sub Dec 17, 2011 11:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav.za diskuse je dobar ak 50-50-50tosu prave mere za jedan par ne treba veci moze i manji 45-45-45 pa izaberite koji van zbog mesta vise odgovara...lepo sam napiso iz mog iskustva ak mora da bude visok45-do50 tako sirina54-50 i duzina toje ak samo za jedan par i voda mora da bude meka ,,,ako je meka voda oni imaju pravu njihovu boju a ako je tvrda oni su bledi...
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Ned Dec 18, 2011 9:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Miljan90

Za drzanje odraslog para taj akvarijum od 55 litara je premali jel je po jednom odraslom diskusu 50 litara neki preporucena litraza sto znaci da ako bi planirao drzati jedan par treba ti akvarijum koji je od 100 litara pa na vise u principu sto vise to bolje Smile .

Ono sto moze da se uradi sa tim akvarijumom je da se u njemu drze 6-12 malih diskusa velicine od 2,5 do 6 cm koji kada narastu na nekih 7-8 cm treba prabaciti u akvarijum od 200l ili vise.


To sa tvojim parom diskusa i 55l moze da se izvede ali ne verujem da bi se dobro zavrsilo po diskuse. Embarassed
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Ned Dec 18, 2011 1:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos negde sam procitao ovo 12 diskusa od po 8cm u 50l. Nemojte to da radite jer to nikada nece biti lepa riba!! Zamislite samo ribu precnika 8cm. Iskrojte od papira krugove precnika 8cm i stavite u akvarijum od 50l i videcete o cemu pricam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka diskusi na prodaju tigar Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Dec 13, 2018 2:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diskusi malci Maki123 Ribe 1 Pon Okt 22, 2018 9:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Diskusi na prodaju manastiriste Arhiva Malih Oglasa 2 Sub Jun 09, 2018 6:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diskusi u 375l (mboban) mboban Akvarijumi 2 Čet Maj 24, 2018 1:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Diskusi na prodaju Nebojsa-Perla Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Jan 04, 2018 5:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License