Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Diy akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Sub Apr 25, 2020 4:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako stojis sa tom kubom? Ipak su lisac i peku bili u pravu? Mozda je trebalo sacekati malo da se akvarijum stabilizuje pa je probati, kilava je to biljcica....U svakom slucaju ovaj drugi hemiantus moze da ti da slican efekat a dosta je prostiji, morao bi cesce da ga sisas.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Apr 25, 2020 4:20 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Crniradovan
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2019
Poruke: 40
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Apr 25, 2020 7:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pazi vidim da je krenula negde se naginje dole a negde ide u vis. Polako kako malo poraste secnem pa posadim sirim pa, vidim da je bolje krenula kako sam spustio svetlo i promenuo sijalice
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Crniradovan
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2019
Poruke: 40
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Maj 10, 2020 10:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image
Nedeljna zamena vode
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Crniradovan
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2019
Poruke: 40
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Maj 24, 2020 4:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image

Image

Update
Izgleda da je ipak HM upitanju a ne HC da li je greska bila prilikom slanja nemam pojma sta sad bar se kepo primila
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Pon Maj 25, 2020 9:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam mislio da si ti nakon kube dodao HM zato sam gore u postu i komentarisao da je to vrv bolja opcija. Jos na prosloj strani je bilo ocigledno da nije kuba po formi listova i stabljikama....eto sad ti ostaje dilema da li bi kuba uspela SmileSmileSmile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Crniradovan
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2019
Poruke: 40
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Maj 25, 2020 9:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas. Sad mi se neda cupati pa ponovo saditi leponse HM primio neka ga koju godinu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 25, 2020 9:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ništa drugo, znaš da uspeva HM lagano. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Crniradovan
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2019
Poruke: 40
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Maj 25, 2020 9:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa da sobzirom da je svetlo manje od 1000din i vise nego zadovoljan ucinkom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License