Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 DIY Cistac stakla Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Ck_psih
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2012
Poruke: 29
Lokacija: Krusevac / Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 24, 2013 7:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dok listam ovu temu, kao da gledam evoluciju DIY cistaca... Svaka vam cast na originalnosti i zelji da nam pokazete vasa resenja... Za sad mi najjednostavnije i najbolje deluje Milosevo resenje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 24, 2013 7:13 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

marko.pa
Akvarista



Registrovan: 27 Nov 2011
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Čet Jan 24, 2013 9:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zasto toliko dizete galamu oko kontakta metala sa vodom?
I taj bakar i gvozdje pa cak ni olovo ne mogu nauditi zivom svetu u akvarijumu.
Da ne spominjem da se dobar deo slicnih dodaje u vodu kao prihrana za biljke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
becke021
Akvarista



Registrovan: 31 Avg 2017
Poruke: 110
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Feb 23, 2018 6:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo da malo osvezim temu, za one koje mrzi da koriste pretragu.

Ovo je moje resenje za skidanje algi sa stakla.
Malo super lepka, neka stara kartica i parce olastike i gotovo, nema mokrih ruku.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dimenzije stakla za akvarijum Zivadin Uradi Sam (DIY) 7 Uto Jul 20, 2021 10:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cene stakla? AleksandaT90 Ostala oprema 1 Sre Nov 11, 2020 12:41 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CENA stakla StefanB97 Ostala oprema 2 Čet Feb 28, 2019 1:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako mozemo biti sigurni da stakla/sp... Suncokret Početak u akvaristici 4 Pet Feb 15, 2019 4:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum od 220l sa debljinom stakla... Zivadin Akvarijumi 6 Sub Okt 13, 2018 11:38 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License