Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 DIY CO2 Pomoć Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
JocaPA
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2014
Poruke: 112
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sre Avg 06, 2014 5:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napravio sam ceo sistem i sve radi samo ne znam koliko mehurova treba da imam?
Imam aq rio125
Sistem je u funkciji 2,3 sata
I za sada imam oko 50,60 mehurova u minuti, da li je to mnogo ili malo ? Very Happy
Ako se promeni nesto napisacu. Hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Avg 06, 2014 5:50 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Avg 06, 2014 6:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najbolje bi bilo kada bi imao DC. Sa tim brojem nisi sigurno preterao. Pitanje je da li je dovoljno. Sigurno ce vremenom da opadne zato sto ces gubiti pritisak. To je najveca mana DIY sistema.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
JocaPA
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2014
Poruke: 112
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sre Avg 06, 2014 6:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko kosta DC?
Evo slikq koliko mi je ubiljen aq Smile

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
igla
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 13 Mar 2014
Poruke: 108
Lokacija: Beograd - Vozdovac

PorukaPoslao: Čet Avg 28, 2014 8:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kosta od 5 do 15€.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Čet Avg 28, 2014 8:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U pozadini fali mi koji echinodorus da popuni prazninu ,vremenom će postati veliki i biće super.
Nešto Valisnerije i Ludwigie ne bi škodilo , onda na panj stavi anubie i microsorume , jer šta ja panj bez anubie i micros...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Praćenje od početka uz pomoć tropica ... sallediznilend Početak u akvaristici 0 Pon Feb 14, 2022 8:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoć oko novog akvarijuma Zmaj Početak u akvaristici 0 Čet Apr 08, 2021 9:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Molim za pomoć Biljana_bilja Početak u akvaristici 9 Ned Nov 15, 2020 3:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoć oko redanja materijala - Atman ... obarhar Filteri i pumpe 3 Sre Okt 28, 2020 11:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka branem pomoć oko algi branem Akvarijumi 17 Uto Sep 08, 2020 8:38 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License