Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 DIY hrana by nemanjask Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pet Jan 10, 2014 12:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odličan recept. Ja koristim malo jednostavniji. Ovo za zamrzivač i žene je nemanjask totalno u pravu, zato looniz pazi gde ćeš to da smestiš. Ja sam za mix, artemiju i larve morao da kupim plastičnu kutiju da slučajno nešto ne bi oživelo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jan 10, 2014 12:14 am Snimi Poruku Nazad na vrh

TheDoVla
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 387
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Pet Jan 10, 2014 12:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izvinite sto upadam ovako, ali me interesuje jedno. Kako hranimo ribe ovakvom hranom? Pretpostavljam da je hrana u zamrzivacu sve vreme (ili moze da bude i u frizideru?) Da kad izvadimo razmutimo malo u nekoj vodi da se malo otkravi il kako? I da li je ova hrana bolja od kupovne?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pet Jan 10, 2014 12:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo ubaciš kockicu u akvarijum. Provereno je bolja od jednolične kupovne hrane koja je uglavnom istog sastava.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TheDoVla
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 387
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Pet Jan 10, 2014 12:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam uzeo 3 vrste hrane bas da ne bi bila jednolicna ishrana, ali cu definitivno preci na ovako nesto. Cim potrosim ovu hranu, a mozda i ranije, krecem u nabavku. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nesa
Akvarista



Registrovan: 02 Nov 2010
Poruke: 92
Lokacija: Beograd-Smederevo

PorukaPoslao: Pet Jan 10, 2014 12:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postoji li neko ogranicenje,koliko se puta dnevno moze davati ova hrana?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pet Jan 10, 2014 12:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neka me Nemanja ispravi ako gresim, ali mislim da za ovu hranu vazi isto sto i za kupovnu, a to je da ce ribice pojesti onoliko koliko im das. Ne bukvalno, naravno Very Happy
U svakom slucaju, cime god da ih hranis, vazno je biti umeren. Jednom dnevno je sasvim dovoljno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 10, 2014 11:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mislim da bi trebalo izbegavati hranjenje ovom hranom bas svaki dan, kao i svim hranama koje imaju meso u sebi. Dosta je jaka, pa ribama koliko doprinose mogu i da skode. Ja planiram da ih hranim prvi dan zamrznuta, drugi dan lisnata (kupovna), treci dan dijeta, pa tako u krug.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
markovu
Akvarista



Registrovan: 21 Feb 2014
Poruke: 10
Lokacija: Beograd, Mirijevo

PorukaPoslao: Uto Mar 25, 2014 3:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala za tutorial, sigurno ću ga primeniti. Interesuje me još kolike veličine kockice trebaju da budu otprilike, 1 sa 1cm ili tako nešto. Naravno to zavisi od broja i veličine riba, ali za neki prosečni akvarijum sa 20-30 riba (tetre, ribe dna, par skalara itd...)
Pročitao sam i negde da navodno ne treba ubacivati smrznute kocke da se ribe ne prehlade Smile već prvo otkraviti?

Unapred hvala.
Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 25, 2014 3:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja u principu ne pravim kocke već seckam parčiće po potrebi od table i ubacujem zamrznuto, nisam primetio da su se prehladile do sada Laughing .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
markovu
Akvarista



Registrovan: 21 Feb 2014
Poruke: 10
Lokacija: Beograd, Mirijevo

PorukaPoslao: Uto Mar 25, 2014 3:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok Smile

Hvala na odgovoru.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja je hrana? Uros Kg Ishrana 2 Ned Maj 16, 2021 6:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za ribe - SERA KOI Professional Gangster Ponuda 0 Ned Nov 15, 2020 10:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana koja nije original Hulk Ishrana 11 Uto Jul 07, 2020 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za zlatne ribice za ishranu ziv... Zivadin Ishrana 1 Sre Maj 06, 2020 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice,prirodna hrana tt Nikola Ishrana 10 Sub Nov 23, 2019 3:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License