Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Diy Led rasveta Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Malina
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2019
Poruke: 117
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Sre Nov 18, 2020 3:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav jahaci.
Da li zna neko da napravi led rasvetu za najzahtevnije biljke?
Da li je to isplativo?
Da naglasim da me interesuju samo kvalitetni cipovi.
Znalci nek se jave na pp.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 18, 2020 3:11 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Nov 19, 2020 12:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da prebacim temu u podforum Traznja ili ... da krenemo sa kometarima da li ima razlike u brendiranim i no name cipovima? Da li se isplati ili ne ...
Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Jack_Montoya
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 24 Okt 2020
Poruke: 3

PorukaPoslao: Čet Dec 03, 2020 2:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja trenutno imam 2x20w LED reflektora marke Brayton, hladno bela 6500K. Nesto manje od 1000din komad, garancija 2 godine, kupljeno u radnji. Akvarijum je 450l (150*50*60) i toliko su jaki da su jedno 70% okrenuti ka zidu odnostno svega 25-30% ka akvarijumu... Sta da ti kazem, ja sam vrlo zadovoljan...Trazim trenutno RGB istog ili slicnog kvaliteta i iste snage koliko da mogu da malo toniram tu cistu belu boju i eventualno koristim kao moonlight. LED sam koristio i ranije ali su to bile one KP varijante (jeftino djubre sa onim malim cipom a grejalo je kao uljani radijator), i za belu i za RGB, radni vek je bio kratak i naravno bez garancije...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sstanko78
Akvarista



Registrovan: 02 Nov 2013
Poruke: 16
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Dec 14, 2020 12:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Juwel MultiLux LED 100, konzola dosla zajedno sa akvarijumom.

Izuzetno jako svetlo, moram malo tu i tamo da napravim zaklon folijom.

Jako sam zadovoljan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka LED rasveta Japonikus Tražnja 0 Uto Apr 12, 2022 2:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rasveta u akvarijumu 80*50*45 Valerija Rasveta 5 Ned Sep 12, 2021 4:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rasveta Stefanbgd Tražnja 0 Uto Jun 01, 2021 11:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DIY led rasveta za morski. xxxvelja Uradi Sam (DIY) 12 Uto Mar 16, 2021 2:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diy led rasveta nzivkovic Uradi Sam (DIY) 4 Ned Apr 19, 2020 12:32 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License