Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 DIY varijanta elemenata Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
wuchko1988
Akvarista



Registrovan: 24 Sep 2011
Poruke: 278
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 01, 2013 10:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sale znam sve al bas mi je bilo hitno jer sam hteo sto pre da pocnem sa dodavanjem elemenata a i pre sam koristio Easylife i mislim da se mnogo vise isplati koriscenje DIY varijante...
Tusta jos jednom ti hvala na pomoci mnogo si mi pomogao i nadam se da ce efekat biti dobar...P.S. Upravo ga muckam...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM Adresa
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Mar 01, 2013 10:47 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Mar 02, 2013 12:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sale75newyork, nemo' se ljutis ali tebi onaj decko lepo rekao, izmrestio si neke pisljive pirane pa sad se qrcis. Razz
Izvinjavam se na off-u ali legao mi ovaj Amerikanac ko kec na 10 sto kazu neki iz Siljakovca, hahahah....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Mar 02, 2013 12:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@wuchko1988
Druze ti si me skroz zbunio sto se tice akvaristike, letos smo se da kazem "takmicili" oko Diskusa a sad koliko shvatam kreces od pocetka. Sta se to izdesavalo pa je doslo do tolikog obrta?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
wuchko1988
Akvarista



Registrovan: 24 Sep 2011
Poruke: 278
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Mar 02, 2013 12:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

TeoDos sve sam rasprodao i od ribica i od bilja..Neki deo bilja sam sacuvao, nesto sam menjao a nesto kupio i uglavnom je crveno bilje..Pravim jedan mnogo lep projekat iwagumi posto vidim da ovde jos niko nije uradio nesto slicno...Kupio sam i mnogo bolju opremu veyano za CO2 i kanister, bice sve objasnjeno u temi kad budem formirao akvarijum...Samo prelazim sa easylife programa na DIY i trebalo mi je doziranje posto to nikad nisam koristio..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM Adresa
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Mar 02, 2013 11:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A sto kanister, nisi zadovoljan sa Juwel-ovim filterom?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
wuchko1988
Akvarista



Registrovan: 24 Sep 2011
Poruke: 278
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 03, 2013 12:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikad ja nisam ni imao Juwelov filter..Kad sam kupovao tazio sam da mi ga skinu i da mi spuste cenu..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM Adresa
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Ned Mar 03, 2013 2:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja se izvinjavam zbog mog komentara ako sam nekoga povrdio ili nesto drugo sale stvarno neznam sto si se osetio prozvan da tako nesto napises jos jednom izvinjavam se zbog mog posta i sto sam pohvalio coveka namere su mi bile krajnje postene i naravno da se po forumima ubija dosada vecina nas ima vremena da budemo na forumu kad neradimo i kad nam je dosadno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 03, 2013 8:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Taj detalj mi je skroz promakao da nisi imao Juwel filter. Sorry.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Ned Mar 03, 2013 8:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Wule, Wule, jezik ti je britak kao sablja a sad cemo da vidimo da li si takav i na delu - akvarista u pravom smislu te reci. Tusta ti je dao gotova resenja sad ti aktiviraj cakov kalkulator i dodji sam do istih. Siguran sam da nisi cestito ni seo i pogledao u njega a vec si digao ruke. Ako ne uspes, okreni me veceras da resimo dilemu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
wuchko1988
Akvarista



Registrovan: 24 Sep 2011
Poruke: 278
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 03, 2013 10:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Veruj mi da jesam al ja opet ne znam da ga koristim..aj zovem te kad dodjem kuci da mi pojasnis...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM Adresa
xxxvelja
Akvarista



Registrovan: 10 Avg 2012
Poruke: 223
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Nov 09, 2013 11:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ćao, interesuje me da li mi neko može reći u kojoj apoteci ili gde u Beogradu mogu da kupim makroelemente. Danas sam bio kod mene u Jerkoviću u državnoj apoteci tražio, gledali me ko teroristu Smile Samo što policiju nisu zvali a sve sam im lepo objasnio. Elem, treba mi KNO3, KH2PO4 i K2SO4.
pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aquamaniac
Akvarista



Registrovan: 10 Feb 2011
Poruke: 194
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Sub Nov 09, 2013 12:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po apotekama sam uglavnom nailazio na KCl koji neki koriste umesto K2SO4,ali je bolji ovaj drugi,jer biljke bolje usvajaju sulfate nego hloride...
Makroelemente uglavnom juri po poljoapotekama...vodi racuna koje uzimas,mada bih ti pre savetovao da zovnes Centrohem,raspitas se sa kojom tebi najblizom poljoapotekom saradjuju i zamolis vlasnika iste da ti poruci ono sto ti treba,posto kao fizicko lice nemas mogucnost kupovine direktno od Centrohema.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Najjeftinija varijanta t8 rasvete za ... Zivadin Rasveta 6 Pon Maj 28, 2018 2:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko DIY mikro i makro elemenata jajzy Hemija 2 Sre Apr 15, 2015 10:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Diy varijanta prelivne cevi by Cojaso... jovica Uradi Sam (DIY) 37 Uto Mar 26, 2013 5:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rastvor mikro i makro elemenata jovica Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Jan 17, 2013 9:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Najjeftinija varijanta za akvarijum? japuteh Akvarijumi 30 Sub Okt 13, 2012 3:07 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License