----------------------------------- HORUS Čet Maj 09, 2013 1:30 am Dobro društvo para vredi ----------------------------------- E ljudi, pa ja sam izgleda imao ludačku sreću što sam sasvim slučajno postao član baš ovog foruma. Na drugim forumima je HOROR! Svi robuju svojim sujetama. Niko bre nešto da kaže, posavetuje...tuga božja. Dakle, privilegija je biti u dobrom društvu...VAŠEM. :) ----------------------------------- jongi Čet Maj 09, 2013 3:03 am ----------------------------------- :rukovanje: :ojha: ----------------------------------- jovica Čet Maj 09, 2013 8:20 am ----------------------------------- Ti si tek sada to primetio? :smeh: Najbolji smo! :bravo: ----------------------------------- sumi Čet Maj 09, 2013 10:57 am ----------------------------------- Ti si tek sada to primetio? :smeh: Najbolji smo! :bravo: tako je ovde je stvarno extra ----------------------------------- Bojan Čet Maj 09, 2013 11:05 am ----------------------------------- Horuse, cast je nasa jer si deo nase ekipe :wink: ----------------------------------- Moca Čet Maj 09, 2013 8:15 pm ----------------------------------- Imate pohvale i od novog clana. ----------------------------------- Sijam king Čet Maj 09, 2013 10:14 pm ----------------------------------- I od mene sve pohvale :D ----------------------------------- petrovic_n78 Čet Maj 09, 2013 10:40 pm ----------------------------------- Ja sam ovaj forum slucajno izguglovao i dopao mi je se na prvi pogled tako da sam tu i ostao... I nisam pogresio na svako pitanje sam dobio korektan,pametan i odgovor pun iskustva.... Hvala vam najbolji ste.... ----------------------------------- jovica Čet Maj 09, 2013 10:44 pm ----------------------------------- Ja sam ovaj forum slucajno izguglovao i dopao mi je se na prvi pogled tako da sam tu i ostao... I nisam pogresio na svako pitanje sam dobio korektan,pametan i odgovor pun iskustva.... Hvala vam najbolji ste.... Ali na prvi klik! :) Tako sam i ja, jedno vece gledao u prazan stari akvarijum, stoji onako na regalu, eh kad bi ponovo bio pusten u pogon. I kucan ja akvarijum i izadje forum, i eto. Sreca nasa! Kakav fb, kakvi bakraci, jos kad bih nasao devojku da se ozenim na ovom forumu, pa u miraz akvarijum da donese, pa da razmenimo iskustva... :smeh: Odoh ja u off samo tako! :) :ojha: ----------------------------------- No 1 Čet Maj 09, 2013 10:59 pm ----------------------------------- Zadovoljstvo je NASE sto imamo takvo CLANSTVO, jer bez VAS ne bih bilo ni NAS ! ----------------------------------- moma95 Pet Maj 10, 2013 1:22 am ----------------------------------- hvala svima ... :D ----------------------------------- Oljisa Pet Maj 10, 2013 1:56 am ----------------------------------- Ma forum nam je zakon, brdo info, ljudi vrhusnki..... :) Nije dzabe HORUS imao ovakav izliv emocija :) BAS! P.S. Vrbovala sam drugaricu juce i postala je clan :) Trenutno zatvara aq, posle tolikih godina (neke ribe joj zivele i 10 godina :shock: ) jer u Pirotu nema normalne radnje i riba....... Ovde falabogu ima domace odgajene ribe na poklon/zamenu, tako da se nadam da ce se neki kolega iz Pirota/okoline pokazati u pravom svetlu kad zatreba ;) ----------------------------------- Cvrc Pet Maj 10, 2013 2:18 am ----------------------------------- Samo svako stado neku crnu ovcu ima. ----------------------------------- scalar 3 Pet Maj 10, 2013 4:47 pm ----------------------------------- Dok se nisam ulogovao na ovaj forum bio sam član na jednom drugom.Poslednji komentar koji je bio postavljen na forum je bio iz 2008 godine.Ali hvala bogu za sada smo jedan veoma aktivan forum. ----------------------------------- Moca Pet Maj 10, 2013 4:49 pm ----------------------------------- Nisu ni oni losi,Cvrc.Podsticu ostale da budu jos bolji i aktivniji. ----------------------------------- jovica Pet Maj 10, 2013 4:55 pm ----------------------------------- More za crne ovce je lako, samo da nisu trolovi! :lol: ----------------------------------- Moca Pet Maj 10, 2013 6:18 pm ----------------------------------- Slabe su im sanse pored ovakvijeh junaka,vila i carobnjaka!:))