Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Domaći uzgajivač platika (i ostalih živorotki) u Subotici Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
agapetos
Akvarista



Registrovan: 05 Nov 2012
Poruke: 15
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Ned Okt 09, 2016 7:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,
Preselio sam se u Suboticu i odlučio da napravim novi akvarijum sa platikama. Od ranije praktikujem da ako je ikako moguće popunim akvarijum sa domaćim ribicama (kupujmo domaće! Wink ). Nemam ništa protiv imigrantskih ribica, nego što znam da su uglavnom kod domaćih uzgajivača ribice zdravije - nisu morale da pretrpe onoliki stres transporta.
Interesuje me da li znate da li u Subotici ili okolini ima neki uzgajivač živorotki (posebno platika), ili barem prodavnica ribica koja uzima platike od domaćeg prodavca?

Hvala u napred! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Okt 09, 2016 7:24 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li su moje ribice skotne, pomoc (g... Likan Početak u akvaristici 11 Pet Sep 13, 2019 8:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Boje platika Skybuffalo Početak u akvaristici 2 Sre Avg 07, 2019 3:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Platika miki maus farmacy Razmnožavanje 0 Sre Mar 07, 2018 11:45 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka "domaći" Dutch style bez CO... NEBOJSA4 Akvarijumi 15 Sub Feb 24, 2018 11:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupio bi ribice u subotici marky_577 Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Jan 24, 2017 2:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License