Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 drobljeni crni kamen Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nazzia
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 402
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Pet Jun 22, 2012 11:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao sto naslov kaze nasao sam povoljno crni drobljeni kamen, da li isti moze u biljni akvarijum i da li je stetan za ribf..?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jun 22, 2012 11:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Jun 22, 2012 11:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cim je drobljen, ne zvuci mi da je ok. Jos ako ima ostre ivice moglo bi doci do povredjivanja riba. Kvarcni pesak je najbolji, ili na neku separaciju kao sto rekose ovde na forumu, sito, kanta i prosejes pesak "jedinica" za malteraciju, sta ostane u situ- tvoje je! Smile Pozdrav!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2012 1:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Proveri sam da li je stetan, prvo ga dobro operi pa ga pospi sonom kiselinom. Ako pocne da se peni onda ne valja. Osim ako ne planiras ciklidni akvarijum odnosno akvarijum sa tvrdom vodom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nazzia
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 402
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2012 3:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala vam, probacu danas to sa sonom kiselinom, ako je dobar onda je stvarno povoljan, mada cisto sumljam cim ga prodaje 70din/kg covek..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Thageriona
Akvarista



Registrovan: 09 Jul 2010
Poruke: 274
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2012 3:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

toliko sam ja platila kvarcni pesak... nije to jeftino xD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Shone Pa
Akvarista



Registrovan: 24 Jan 2011
Poruke: 305
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2012 3:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sa tim da je kvarc 5 din/kg to je jaka cena,za te pare mozes da kupis i fabrikovan od poznatih proizvodjaca za akvaristiku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nazzia
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 402
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2012 4:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma ja gledao obojeni crni kvarc 350din 2kg... gde ste to uzimali saljite pp. interesujeme crni kvarcni sljunak-pesak sta god...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kakav je ovo kamen? Juki Početak u akvaristici 1 Uto Jan 24, 2023 7:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Art pro crni kamen WoodyAllen Ponuda 0 Pet Avg 26, 2022 7:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vulkanski (lava) kamen Slepi_Putnik Tražnja 1 Sub Okt 16, 2021 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black Moly Crni i Zuti, stari par meseci sstanko78 Na poklon 2 Pet Jun 04, 2021 11:51 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kamen goran012 Podloga 3 Sub Avg 22, 2020 2:49 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License