Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Drugari :)) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Sub Avg 21, 2010 8:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moracu na jedno vreme da napustim akvaristiku, razlog je manjak prostora i manjak novca Smile Ostajem na forumu, akvarijume i opremu nemam nameru da prodajem, ribice i biljke su poklonjene.

Akvrijumi cekaju bolje dane, nemam nameru da se mlatim sa pretrpavanjima sobe, peskom u kadi, vodom po parketu itd. Sve sam to prosao i to su neke slatke muke, ali sada kada je sve to proslo doslo je vreme da se krene malo ozbiljnije. Nazalost sam nisam spreman da izdrzim toliki pritisak i nadam se da cu uskoro reaktivirati akvarijume kada za to dobijem pogodan pozdrav, do tada sam statista Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Avg 21, 2010 8:27 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Avg 21, 2010 8:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Steta sto sad stajes al svako ima svoj razlog. Ja sam pre nekoliko godina bas zbog stambenog pitanja prodao sve ribice i ostali prazni akvarijumi, nakon 6 meseci sve mi je bilo nekako prazno i naravno dok sam isao na posao vidim pet shop i naravno ulazim unutra i izlazim sa ribicama sad sam opet u velikom kapacitetu razmnozavanja Very Happy. Kad jednom imas ribice kasnije je tesko bez njih.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Sub Avg 21, 2010 9:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bez obzira šta imaš, a u ovom slučaju nemaš u akvarijumima, nadam se da ćeš ostati na forumu i pomagati kad i koliko budeš mogao, mislim, nije tvoje znanje tek tako za bacanje Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Sub Avg 21, 2010 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na forumu ostajem naravno, ako nemam pune akvarijume i dalje mogu naucim nekoga nesto, a i ja nesto da naucim Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Avg 21, 2010 9:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta reci sem ... vratices se mnogo brze ribicama i bilju nego sto mislis.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sub Avg 21, 2010 9:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zao mi je nadam se da ces uskoro opet imati ribice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sub Avg 21, 2010 9:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kako ti je tako ti je ........
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Avg 22, 2010 12:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Verovatno nisi svestan da si zarazen jednom neizlecivom bolesti a to je akvaristika Smile
Seti se ovoga kad ponovo budes punio akvarijum/e.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
zlay
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2010
Poruke: 233
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Ned Avg 22, 2010 12:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prijatelju, ja sam napravio pauzu od 13 godina (1997-2010) i iz iskustva ti mogu reci da je ovaj hobi jednom zuvek. Neces dugo izdrzati bez akvarijuma, veruj mi na rec. Do tada veliki pozdrav !!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Ned Avg 22, 2010 12:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naravno, ma svestan sam ja svega samo trenutno nije razlog to sto mi je nesto dosadilo nego eto problemi neke druge prirode Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Ned Avg 22, 2010 10:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas tako, neizdrzivo je bez njih kad jednom krenes. Moja pauza je bila od 98. do sada... Druze, nadam se da ces sto pre resiti te probleme. Pozdrav !!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pozdrav drugari, ima li neko za poklo... nasdvoje Na poklon 2 Ned Okt 01, 2023 9:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav, drugari! dalimusic Upoznavanje 0 Uto Avg 22, 2023 7:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ćao drugari! SuperSaiyan Upoznavanje 1 Sub Apr 08, 2017 6:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Caos drugari Misika Alas Upoznavanje 1 Sub Maj 07, 2016 2:15 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav drugari Maks Retriver Akvarijumi 8 Sre Maj 04, 2016 12:21 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License