Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Dutch nadam se :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Mar 23, 2021 9:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema se vremena za postavljanje slika i pisanje bas mnogo ali kako uhvatim malo slobode ja cu postavljati i pisati Smile
Gotika sredjuje se sve to ali i raste izuzetno brzo sve pa vec za nedelju dana moram da ga sisam a iskreno i mrzi me nekada da isisam pa ga ostavim malo da se zagusti ima i tada svog sarma heheheheh.

A evo i napredka biljke su se odomacile i rastu bas bas,dodat je skimer koji mi olaksava zivot sto se tice plutajuceg smeca Smile

I pocetnici da napomenem da ne mislite da samo vi imate algi i mi sa ovakvim akvarijumima ih imamo,to vam je zacarani krug uvek ide neka borba uvek se trudis da unapredis i napravis svoj akvarijum jos lepsim i boljim.
Dobio sam malo crne bradate alge na grani koja je kod samog izlaza iz filter resenje mi je kada menjam vodu pospem alo alge exita po njoj i to je to,nema je vise.
Takodje sam dobio zelenu tackastu po kamenju,nekim biljkama i granama sa njom se jos malo borim i kako sve izgleda uspevam,doziranje prehrane je ostalo isto,ubacio sam jos jedno menjanje vode ali 20% u sredini nedelje,i odigao rasvetu na 15-20 cm od povrsine posto su alge krenule kada sam stavio nova senila i nove neonke.Losa strana ovoga jeste sto mi npr Ludwigija mini super red zakrzljala ali nadamo se da ce se i to popraviti.
Ja se bas raspisao ali reko da pojasnim pocetnicima ako neko od njih i cita ovo,da ne davim vise evo slika.

Ranija slika
Image

Slika pre sisanja i to kada me mrzelo da sisam Very Happy
Image

I malo algi hahahahah
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 23, 2021 9:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Sep 20, 2021 9:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav drustvo nisam pisao neko vremeniti postavljao slike ali evo me opet.
Malo je preraslo sve treba da se sisa ali malo slobodnog vremena tako da ce sisanje sacekati
jos koji dan ali evo ga trenutno stanje akvarijuma.Sta mislite da menjam nesto Smile

Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sputnik8
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2018
Poruke: 185
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Sep 21, 2021 8:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre šišanja sačekaj još 20-tak dana ( po nivou vode, nije trenutak ),
što se mene tiče možeš napred desno ubaciti nešto poput kamena ili malog panja ( ali i ne mora / stvar ukusa ).
Lep akvarijum ! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Sep 21, 2021 8:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za 20-tak dana sve biljke prerasle i savile se po 10-tak cm tako da nebi bilo dobro da toliko cekam,
a sto se tice panja-drveta u desnoj strani hmmm dobro zapazanje ali razmak izmedju stakla i pocetka panjevaje 5-8cm, mozda i uglavim nesto heheheh
Hvala na konstataciji
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2021 8:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre sisanja i posle sisanja 😁
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka "domaći" Dutch style bez CO... NEBOJSA4 Akvarijumi 15 Sub Feb 24, 2018 11:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj prvi akvarijum i nadam se uskoro ... iggo Akvarijumi 16 Ned Nov 23, 2014 12:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi akvarijum, nadam se ne i poslednji rayli Akvarijumi 28 Ned Dec 06, 2009 9:27 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License