Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Dzunglica made in Vlasotince Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Sre Avg 27, 2014 2:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mali apdejt desavanja. Bili smo vredni ovih dana. Very Happy Napravljen je novi trokomorni filter, veci , od 17l. Ubacen filter materijal iz starog filtera i sad polako ubacujem novi filter materijal malo po malo, da se ne bi poremetilo nesto. Malo sam budzio i rasvetu. Dodata Degenbao br-fresh&sea 18w - 20000K i Degenbao Actinic Blue Marine Water 18w. Ova druga je test, sve zavisi od napretka biljaka dal ce ostati ili biti zamenjena sa nekom daylight.
A evo i slikica. Smile
Prva je sa obe upaljene sijalice.
Image
A druga slika je sa Degenbao br-fresh&sea 18w - 20000K.
Image
Za neki dan ce pasti i neki snimak. pijanka
Saveti, kritike dobrodosli! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Avg 27, 2014 2:03 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Sre Avg 27, 2014 2:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super je Bravo
Samo po mom ukusu ja bih stavio brdo anubija i microsoruma na te grane , kao i mahovine , onda bi bio PUN pogodak .

Bravo , samo naprijed Bravo Bravo Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
vacko000
Akvarista



Registrovan: 25 Jul 2014
Poruke: 347
Lokacija: Novi Sad, Telep

PorukaPoslao: Sre Avg 27, 2014 5:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svidja mi se svidja, mozda ce ti ta sijalica biti previse jaka ipak je 20000K puno, ali videces vec testiranjem....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Sre Avg 27, 2014 8:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala, Mirce. Smile Imam na umu. Smile
Hvala, Vacko. Very Happy Pa hajd i da poverujemo na trenutak da je istina ono sto kinezi napisu na svom proizvodu! Very Happy Nije mnogo 20000K jer ta temperatura boje pogoduje biljkama. Ali zato se uglavom koriste u kombinaciji sa nekom daylight sijalicom, warmwhite, da bi biljke u akvarijumu izgledale nekako prirodnije. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Sre Avg 27, 2014 9:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I da. Zaboravih danas da ubacim slikicu novog filtera. Imam jos nekih desetak cm-a za jos filter materijala ali kao sto rekoh, ubacivacu ga polako narednih dana. Takodje cu morati i prelivnu cev veceg preseka da odradim. Ova na postize da vraca bas kako treba. Bukvalno je ono "da se pomine" sto bi rekli nasi stari...
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Čet Sep 04, 2014 6:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao sto i obecao, evo jednog videa. Preporucujem full HD Smile

Link

Izbacena Degenbao Actinic Blue Marine Water i ubacena obicna daylight. Crna cupava alga stagnira ali ipak cu morati da kosim glossu iz korena i posaditi zdrave pelcere iz pocetka. Jedino tako kontam mogu da izbacim algu sa starih listova Glose. Ako neko ima drugu ideju neka kaze. Bitno da je uzrok zbog koga je nastajala eliminisan, a mislim da je to bio premali filter. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Čet Sep 04, 2014 8:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hmmm , guppike uživaju , malo je reći Smile
Prelijepo je sada , a microsoruma nigdje , ubit ću te ... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Čet Sep 04, 2014 9:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ali zato nane ima vise Very Happy
Image
Image

Ne brigaj. Wink Bice ovo lenjivac na kraju. Smile Tako da ce biti brdo microsoruma. Smile pijanka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Stefan TADDY
Akvarista



Registrovan: 27 Jun 2014
Poruke: 120
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Pet Sep 05, 2014 12:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Extra akvarijum bas po mom ukusu Bravo
Inace imam samo jedno pitanje za tebe a to je ime ove biljke koja je uzduz zadnjeg stakla visoka sa malim listicima ? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Choda1987
Akvarista



Registrovan: 02 Jul 2014
Poruke: 192
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Pet Sep 05, 2014 1:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bas je lepo svaka cast...mozda mozes nesto ovaj veliki panj malo deluje golo naspram svega ovako bujnog i lepog Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pet Sep 05, 2014 8:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dok ne stignu microsorumi , šutim hhaha .
I sad je super , još kad njih poredaš biće VRH vrhova , nane su izdominirale Very Happy

Super je Bravo Bravo Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Pet Sep 05, 2014 12:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Stefan TADDY, hvala. U pitanju je Rotala Rotundifolia. Po meni nije bas nesto zahtevna biljka, ali, kad imas hranljivu podlogu i bar 0.5w/l raste kao luda. Pozeljno je da joj se obezbede dobri uslovi da bi napredovala. Smile
@Choda1987, hvala. U planu je da ga obucem da mu ne bude hladno. Very Happy
@Mirche01, hvala. Bice sve kako ti kazes. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Ned Sep 07, 2014 4:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Do skoro sam imao nedoumice dal imam tri muska ancistrusa jer se non stop jure, a onda jednom poceli da rastu rogovi pa sam za jednog bio siguran. Sad sam siguran i za ostala dva i ako im jos nisu izrasli rogovi xD

Link

Posle borbe od skoro pola sata, sada oboje odmaraju u suprotnim uglovima akvarijuma. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
slavkobgd
Akvarista



Registrovan: 05 Sep 2014
Poruke: 14
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Sep 07, 2014 4:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super je akvarijum jos kad bi stavio i biljku Rotala wallichii u zadnji plan da lupi dobar kontrast na ovo zelenilo bilo bi jos bolje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Filip:)
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2009
Poruke: 211
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Ned Sep 07, 2014 7:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

potpis88 ::
Do skoro sam imao nedoumice dal imam tri muska ancistrusa jer se non stop jure, a onda jednom poceli da rastu rogovi pa sam za jednog bio siguran. Sad sam siguran i za ostala dva i ako im jos nisu izrasli rogovi xD

Link

Posle borbe od skoro pola sata, sada oboje odmaraju u suprotnim uglovima akvarijuma. Very Happy

A tetra i gupike pokusavaju da ih smire ali oni ne odustaju Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka (DIY)"Akvarijum 45x30x33" m... Aquamen Uradi Sam (DIY) 60 Uto Feb 14, 2012 11:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka (DIY)"H-S-Filter" made by A... Aquamen Uradi Sam (DIY) 68 Sre Feb 08, 2012 12:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka (DIY)"Rasveta za akvarijum"... Aquamen Uradi Sam (DIY) 28 Sub Feb 04, 2012 12:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka (DIY) Aqua-regal made by Aquamen ;) Aquamen Uradi Sam (DIY) 34 Ned Jan 15, 2012 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izdvojeno: (DIY)"Ceska pumpica" made b... Aquamen Uradi Sam (DIY) 34 Čet Jan 12, 2012 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License