Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Dzunglica made in Vlasotince Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Vlada991
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2011
Poruke: 732
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Pet Dec 19, 2014 11:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne mora da znaci da je DIY CO2 nestabilan i da ce dovesti do crne alge. Meni je DC konstantno zelen, rastapa ga potopna pumpa... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Dec 19, 2014 11:52 am Snimi Poruku Nazad na vrh

potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Pet Dec 19, 2014 5:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja sam ga preko potopne pumpe rastvarao kad formirao akvarijum kad je bilo leto i neke konstantne temperature sad je dgrugojacije jer se moja soba preko noci ohladi a kamin nalozim tek oko 3 popodne a takva promena temperature utice na alkoholno vrenje pa zbog toga i necu da isprobavam Very Happy xD Bar je takva situacija kod vina u podrumu Very Happy xD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2015 6:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema nekih bitnih promena. Ali ipak se nesto menjalo.
Od zivog sveta sada ima:
-Epalzeorhynchos bicolor x1
-Ancistrus x3
-Corydoras aeneus x3
-Corydoras paleatus x2
-Sijamci x4
-Barbus tetrazona x20
-Puntius (Barbus) conchonius x12

Link

Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
vacko000
Akvarista



Registrovan: 25 Jul 2014
Poruke: 347
Lokacija: Novi Sad, Telep

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2015 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo odradjeno nema sta, samo ti ostaje da uzivas u njemu, ja nista ne bi menjao.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Pet Jan 23, 2015 10:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I uzivam. Prestao sam i tv da gledam. Very Happy Jos da dodam mozda Bolbitis iza velikog panja i do leta akvarijum moze biti miran. Na leto se spremam za novi projekat na nekih 200l. Videcu sta i kako.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Sub Jan 24, 2015 10:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ne otvaram novu temu rekoh da priupitam ovde. Koji je ovo Echinodorus? Ja ga kontam da je Echinodorus osiris al nisam siguran.
Image
Image
Image
A ujedno evo i slikice akvarijuma:
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Uto Mar 03, 2015 8:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dzunglica se olenjavila! Mr. Green Smile Aq sada izgleda ovako: riba
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
igorce
Akvarista



Registrovan: 17 Jan 2015
Poruke: 46
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Uto Mar 03, 2015 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav druže,
Šta koristiš sad od rasvete kad te bilje tako lepo sluša?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 03, 2015 9:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima covek srece, sto je voda u Vlasotincu meka Smile
Diskuse bez problema mozes da cuvas Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Uto Mar 03, 2015 9:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Veoma lepo Bravo Barbusi su se odlicno uklopili.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Uto Mar 03, 2015 9:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao hranljiva podloga Carobna zemlja i dodajem po 3 mililitra mikro i makro materijale iz Rainforest-a. Rasveta. Sad su trenutno dve fluo cevi t8 od 18w. Jedna hladno bela a druga toplo bela. Na leto prelazim na led rasvetu kao i na veci aq (oko 200l) u kojem ce biti mozda diskusi. Da mi zema ne kuka vise za mekanu vodu Very Happy Razz
Hvala, Devil. Barbusi su jedni nemirci koji luduju po aq-u, a ni ovi konkoniusi nisu bolji. Non stop u pokretu. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Uto Mar 03, 2015 9:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni su oni kao neke mini piranice, dominiraju bilo kojim akvarijumom, ne mogu da ih zamislim sa drugim jatnim ribama, osim mozda koridorasima Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Mar 03, 2015 11:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Idu super sa razborama Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 03, 2015 11:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vrlo lepo i prirodno izgleda akvarijum! Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sre Mar 04, 2015 1:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lenjivci rules! Barbusi rules! Sta vise da ti kazem Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka (DIY)"Akvarijum 45x30x33" m... Aquamen Uradi Sam (DIY) 60 Uto Feb 14, 2012 11:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka (DIY)"H-S-Filter" made by A... Aquamen Uradi Sam (DIY) 68 Sre Feb 08, 2012 12:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka (DIY)"Rasveta za akvarijum"... Aquamen Uradi Sam (DIY) 28 Sub Feb 04, 2012 12:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka (DIY) Aqua-regal made by Aquamen ;) Aquamen Uradi Sam (DIY) 34 Ned Jan 15, 2012 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izdvojeno: (DIY)"Ceska pumpica" made b... Aquamen Uradi Sam (DIY) 34 Čet Jan 12, 2012 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License