----------------------------------- sputnik8 Čet Nov 15, 2018 8:56 pm Easy Life algexit ----------------------------------- Danas kupih na jednom buvljaku polovan Easy Life algexit (mada zadnjih dana razmišljam o kupovini u radnji Easy Life FFM),otvoren je i ima ga pola od 250ml. Cena je nebitna (smešna), moje pitanje za one koji su ovaj preparat koristili je: da li ovaj preparat ima boju i neki određeni miris ? jer ovo što ja kupih kao da je voda (što nije isključeno, jer nema boje, nema mirisa) Kako da otkrijem šta je , šta bi ste Vi radili u ovakvom slučaju ? (da bacim nemojte pisati, jer ću najverovatnije to i uraditi, ali šta ako je sve ok, u roku je). http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_61692326_EASY%20LIFE%20ALGEXIT.jpg ----------------------------------- IVANRO Čet Nov 15, 2018 9:35 pm ----------------------------------- Nema boju, providan je. A nema ni neki izraziti miris, odnosno ja ne osećam ništa. ----------------------------------- sputnik8 Čet Nov 15, 2018 10:35 pm ----------------------------------- Nema boju, providan je. A nema ni neki izraziti miris, odnosno ja ne osećam ništa. Puno hvala, možda padne odluka da ga probam u jednom manjem akvarijumčiću (najpre), pa šta bude .... Još nečije mišljenje možda ? ----------------------------------- Beg Čet Nov 15, 2018 11:26 pm ----------------------------------- Meni generalno ni jedan preparat od Easy Life-a sto sam koristio do sad nije imao nikakav specijalan miris, kod FFM ako ga kupis voda ti bude mutna u pocetku kad sipas pa se posle razbistri zbog njegovog delovanja, taj za alge nisam nikad koristio, ako je u roku mislim da nemas brige slobodno ga sipaj ----------------------------------- nzivkovic Pet Nov 16, 2018 12:11 am ----------------------------------- Prvi i jedini koji sam koristio. Prezadovoljan sam učinkom na končastu algu. ----------------------------------- ASX Pet Nov 16, 2018 8:58 am ----------------------------------- Ima miris kao sirce ako ga dobro pomirises, ali blago, a porvidan je kao voda, i ostaje na cepu belisasto ako malo kapne pa se sasusi. ----------------------------------- sputnik8 Pet Nov 16, 2018 9:16 am ----------------------------------- #Beg - za FFM sam gledao na youtube kako to izgleda nakon sipanja (još samo da ga nabavim). #nzivkovic - dakle dobar je (mada nemam alge), čak u nekom aq. pokušam da sastružem koju algu da bi ubacio kod kozica, uostalom čak i ako je voda u bočici neće nikog ubiti. #ASX - sipaću kap,dve da proverim da li ostaje beličasto. Momci mnogo hvala svima na učešću oko moje dileme.Pozdrav!