Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Egeria densa Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
aquasoil
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 04 Dec 2012
Poruke: 54
Lokacija: Bgd

PorukaPoslao: Čet Jan 10, 2013 4:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A sta jos od bilja imas i da li i sta od hrane za bilje dodajes?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 10, 2013 4:02 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Jan 10, 2013 5:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima ih dosta: dve vrste ehinodorusa, mikrosorum pteropus, cripte, marsilea, sagitarija, ludvigija repens, rotala, blyxa, anubija (nana) i egerija. Iskren da budem, ranije sam dodavao easy carbo i DIY CO2, ali sada ih ne dodajem. Pre dva dana sam ubacio osmokot da osvežim zemlju za cveće u podlozi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 26, 2013 3:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo da potvrdim ono sto sam procitao pre par meseci - ova biljka ne voli easy carbo ili tecnu prihranu. Smanjivala se i topila dok sam ih dodavao. Kako sam prestao, tako je ponovo pocela da raste.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Flojd
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2012
Poruke: 460
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Apr 27, 2013 10:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bilje prihranjujem ProFito-m i Plantamin-om i Egeriji nista ne smeta.Ni densi ni najas.Ali da jeste cudna biljka-jeste.Kada sam je ponovo uvrstio u tim,posle skoro 20 godina,prvo sto je uradila je da je pocela da propada.Onda sam je premestio u zasenceni deo i prepustio je sudbini.Ona se tu veoma brzo prilagodila uslovima i sada,kada je razredjujem ima i preko pola metra duzine.I da dodam da podjednako napreduje i na jacem svetlu i u polutami.
Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cojasoko
Akvarista



Registrovan: 12 Sep 2012
Poruke: 182
Lokacija: smederevo

PorukaPoslao: Sub Apr 27, 2013 11:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kada sam je kupio rasla je kao luda dva meseca i onda je pocela da propada a sada imam dva korena od 10 cm i tako stoji sa par pelcera od 2-3cm i ne mrda
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sub Apr 27, 2013 12:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I mene je nervirala jedno 5-6 meseci, premeštaj, skraćuj, ne pipaj. Ma ni da čuje. Onda, posle totalnog pražnjenja akvarijuma i ponovnog vraćanja svega, počela je da raste!? Samo osmokot u podlozi i co2. Čudna biljka, nema šta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Egeria densa 15ak pelcera Zivadin Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Okt 31, 2019 5:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon bacopa m., egeria densa boracBobi Arhiva Malih Oglasa 2 Pet Okt 07, 2016 3:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Egeria densa No 1 Biljke 3 Ned Maj 11, 2014 4:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Java moss, Ceratopteris cornuta, pogo... nemanjask Arhiva Malih Oglasa 1 Pet Jun 28, 2013 12:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Egeria densa,valisneria,pistia sunce Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Maj 25, 2013 4:40 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License