Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 evo i mog akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2010 5:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koje su mu dimenzije, osvetljenje, kako ga odrzavas...?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2010 5:59 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2010 6:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I tako dalje...eto i ja malo da izbacim neku slicicu cisto da se vidi sta posedujem mada imam jos jedan manji akvarijum sa gupikama.Pa...cekam kritike!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2010 6:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E ovako:
Akvarijum je dimenzija 80x50x40 od 8mm debelog stakla.Inace prednje staklo mu je sfernog oblika tako da ima i malo vise litara ali nebitno.Osvetljenje sam kupio uz njega i takvo do sad nisam video da neko ima jer je tacno po dimenzijama akvarijuma sto se vidi na slici a inace nije moglo nigde da se kupi takvo nego sam morao da isprsim cak 40evrica kod coveka koi je pravio akvarijum jer kaze da je ova hauba tako da je nazovem iz uvoza.U njoj su dve t8 neonke po 18 vati mada cu ubaciti i jos jednu t5 izmedju njih.
Filter pumpa koju koristim je Atman at f103 mada cu uskoro da stavim kanister filter.
Grejac je takodje Atmanov od 100 vati.Od bilja imam par vrsta Anubije zatim Rotalu,Valisneriju i jos dve tri vrste koje ne mogu da se setim kako se zovu(mrzi me da gledam).
Od riba imam:
trihogaster leri x2
kolisa lalia x3
silver sarkove x2
staklene somice x5
panda muljase x4
obicne muljase x2
ramirez x1(poklon od Diefaust-a)
sijamski borac x1
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2010 6:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A da imam i Mikrosorume i jedan Mangro panj i dve lepe grane vinove loze nego nikako da potonu pa sam morao da ih pricvrstim kamenom koji ce leteti napolje cim budu grane ostale u mestu.Ako sam nesto izostavio vi pitajte pa cu odgovoriti.Pozdrav za sve forumase!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Pr.Skiner
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2010
Poruke: 406
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2010 7:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Grane vinove loze, kada prokuvas, ubaci odmah u hladnu vodu i potonuce.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2010 7:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma nece brale da ih jebes.Znam ja za sve te fore ali je loza lako drvo pa mu treba vise vremena a i dugo su bile na suvom bez vode
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2010 7:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posle prokuvavanje stavih u kantu sa vodom i odozgo stavi nesto tesko tipa neko vece kamenje da grane ostanu pod vodom. Kad se voda zamuti promeni vodu i tako sve dok voda ne bude cista i proveravaj da li su se grane natopile.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2010 9:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lijep je Smile
napuni ga zivorotkama Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Uto Feb 09, 2010 10:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma kakve zivorotke tu ce da dodje jedno jato od 15-tak kraljevskih neonkica i mozda jatance kardinala i to je to.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
diefaust
Akvarista



Registrovan: 14 Jan 2010
Poruke: 219
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sre Feb 10, 2010 12:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo, sad da pohvalim i ovako online Wink
Mada uzivo neuporedivo bolje izgleda Smile Smile Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Sre Feb 10, 2010 2:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a dobre su i neonke Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Sre Feb 10, 2010 11:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a stigle su i neonkice tako da je akv. sad mnogo lepsi sa njima.Hvala clanu Diefaust na pohvalama i mogu da kazem da je njegov akv.vrh samo ce mo napraviti bolje slike pa ce se to lepo sve videti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2010 3:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lep akvarijum.
Saveti:
Ovaj sareni poster ne bode toliko oci na slici, ali bi bilo super kada bi ga zamenio sa crnom tapetom, mi u akvarijumu zelimo da istaknemo ribe i biljke i dekoraciju, a ne ono iza, zar ne ? Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2010 7:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala nasavetu,imam poster koji je odgovarajuci nego nikako da ga postavim a i u akvarijumu se vise ne nalazi ona filter pumpa sa slike nego ga cisti Atman ef-3 i dodao sam jos jato od 10 kardinala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2010 7:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A da i bilje vise ne izgleda bas kao na slici jer je poludelo od Sera florene pa mi lagano zatrpava akvarijum a inace je tu ubaceno jos par travki koje nisam predstavio kao sto je elodea i patuljasti limun npr.Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License