Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 evo i mojih gupića :D Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 12:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ženka sa prve slike je kupljena u običnoj radnji za smešne pare ali me očarala! Tigrasta i vuče na zeleno Very Happy
Šteta što nemam lepšu sliku ženke sa 4 i 5 slike, skroz je bela kao sneg. Coa iz Ugr. mi je rekao da su to ženke sa neutralnim genom, idealna za dobijanje malaca sličnih(pa i istih) mužijaku sa kojim se ukršta ali kod mene je jedan aq, kod mene se ne zna ko je koga stigao u celoj priči Very Happy Very Happy Very Happy
Da ne zaboravim, ova što ti se svidja je kupljena toplođena(naravno) i bila je sa tigrastim momcima pa možda ispadne nešto lepo, ko zna. Ako ti se bude svidelo, šaljem ti, ionako stalno moram poklanjati ribe zbog prostora(a ako mi i ova dosadi uskoro, eto ti je)
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 12:30 am Snimi Poruku Nazad na vrh

chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 12:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo, čitam ovaj svoj prethodni post i vidim koliko je glup Embarassed . Ja sa jednim aq sam našla da pametujem, kao ja ću ti dati ribice. Nemoj Bojane da zameriš, nije iz nekih loših namera, posebno iz razloga što ni ti ne znaš šta ćeš sa gupikama koliko ih imaš. SORRY, nisam htela da pametujem(bar ovaj put). greska
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 12:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

deak ::
Meni se jako svidja muzjak sa belim perajem i repom, jednostavno je fantastican ... dobijem ponovo volju da ih stavim u akv Very Happy

ON je i moj favorit Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 1:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

ImageImageImageImageImage
imacu i ja jednog dana kad porastem
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 2:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Mama Smile

Opusteno Wink

Jest da imam dosta gupija ali uvek nesto kombinujem. Kao sto sam vec pomenuo sad sam se najvise bazirao na dobijanju neke varijacije a vreme ce pokazati sta ce od svega toga da ispadne. Neke su i malo zapostavljene i smanjene. Kad vidim dobru ribu ne mogu da ne uzmem, to je jace od mene. Nedavno sam uzeo jednog muzjaka koji mi se dopao iako imam nekoliko slicnih njemu, ako nista drugo bar sveza krv Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 10:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izvini još jednom. Potpuno te razumem kad je u pitanju kupovina, kad uđem u radnju, pa mi se svidi par komada, pa ne mogu da se odlučim koju ću... I to je najveći problem kod gupija, što možeš imati sto varijacija i nikad nećeš imati sve vrste pa čak i slični oštrom oku mogu biti različiti i svaki na svoj način. Ne znam, da bih ja ispunila sve svoje želje što se samo gupika tiče, trebalo bi mi jedno 1000l u 30-40 akvarijuma, ali je...Možda u nekom od idućih života, ko zna... Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
EMKA
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jun 2010
Poruke: 247
Lokacija: Paracin

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 10:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

prelepe ribice Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 2:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelepi primerci... Moji favoriti su mozda muzjak sa 3. i sigurno zenka sa prve fotke Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Čet Avg 12, 2010 10:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uf, tek sam sad video, slike su stvarno predivne. Moram priznati da su gupii u extra dobro stanju, pogotovo zenke, odlicnog su kvaliteta. Cime sve hranis gupije ,kojom hranom i dal koristis zivu hranu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Čet Avg 12, 2010 11:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa svašta nešto koristm, imam sera gvg mix(listići), Tetra pro colour, sušenu dafniju, Dajana spirulina wafers i uzela sam pre neki dan sušene larve komaraca i smrznute blodworms-e. Živu hranu nemam ne zato što sam gadljva već što je treba održavati u životu a trenutno ne mogu još i o crvima da vodim računa Wink Hranim ih 2-3 puta dnevno malim količinama i za svaki obrok dam drugu hranu. Primetila sam da obožavaju spirulinu i smrznute crve, otimaju se oko njih Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
enaa
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 13
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pet Avg 13, 2010 3:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svidjaju mi se gupi prelepe su! mene interesuju ramirezi,oni su mnogo lepi,gde mogu da se nabave? posto u Boru te ribe nigde nema,niti ce da budu u skorije vreme!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Pet Avg 13, 2010 4:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Eh sad da ti kažem da u Bg ima u bar 10 radnji da se nađe, to ti ništa ne znači kad si u Boru Sad Ako baš planiraš da ih uzmeš, postavi u potražnji, možda se neko javi Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Avg 13, 2010 5:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pokusaj kod Coe ( Akvarijum centar ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vemicinjo
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2010
Poruke: 60
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 2:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hteo bih da ih drzim pa ako ih imas visak... da se dogovorimo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Varijetet mojih gupija potvrda? NARCOS Guppy fun club 13 Sre Sep 18, 2019 8:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mojih 200l Djape Akvarijumi 15 Čet Mar 17, 2016 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest mojih ancitrusa darko.potic.33 Razmnožavanje 10 Sub Nov 28, 2015 2:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka mojih 500 l tigar Akvarijumi 34 Uto Avg 26, 2014 6:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Guppy - slike mojih riba drazinho Guppy fun club 26 Sre Maj 21, 2014 8:41 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License