Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Fanaticno plivanje u jednom pravcu... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Kolja-Ljako
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2016
Poruke: 17
Lokacija: Anonymous

PorukaPoslao: Ned Maj 29, 2016 1:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vec dve nedelje jedna ribica mi ide u jednu stranu akvarijuma brzo, uznemireno i nekako fanaticno....
Izgleda kao da pokusava da gura staklo akvarijuma. Smile Uvek to radi na istom zidu akvarijuma.Udari glacom u taj zid ponekad se odalji pa to uradi jos jednom.To traje otprilike 3 minuta onda normalno pliva (u svim pravcima i po celom akvarijumu) pa zatim nastavi.
Ceo prizor izgleda poprilicno jezivo...u cemu je problem Confused
Hvala unapred.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Maj 29, 2016 1:24 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Kolja-Ljako
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2016
Poruke: 17
Lokacija: Anonymous

PorukaPoslao: Ned Maj 29, 2016 4:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Temperatura u akvarijumu je dobra.Filter imam ali pumpicu za vazduh nemam.U akvarijum stane oko 15 litara.Filter ukljucjem retko.Grejace nemam.Ionako nisu ni potrebni u ovom slucaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Maj 29, 2016 5:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A koja ribica? Mislim, koja god je, nije baš presrećna u akvarijumu od 15 litara. I zašto se filter uključuje povremeno?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kolja-Ljako
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2016
Poruke: 17
Lokacija: Anonymous

PorukaPoslao: Ned Maj 29, 2016 10:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U akvarijumu je bilo vise riba nekada a sad je ona sama Sad
S obzirom da je jedina mislim a je dovoljno 15 litara... Very Happy
A da budem iskren nisam siguran koja je vrsta Confused
Za ostale stanovnike akvarijuma sam znao koje su vrste ali su oni sada na vecnom pocinku... Sad
Uskoro cu ubaciti neke slike pa bilo ko ko prepoznaje tu vrstu neka kaze koja je...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Ned Maj 29, 2016 11:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

VIdi drug, ubaci kojus liku, ali za mene ispod 30l je sve mucenje za ribe, taj od 15l meni bi iskreno samo za kozice i to je to, pokusaj neki minimum od 50l i polako, 15l je jako malo za bilo koju ribu Smile
Ali et ubaci sliku koju da vdimo sta je u piatnju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kolja-Ljako
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2016
Poruke: 17
Lokacija: Anonymous

PorukaPoslao: Sub Jun 18, 2016 11:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vrsta je japanka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Ned Jun 19, 2016 12:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako se ribe stalno udaraju il češu o jedno te isto mesto(list, termostat, pumpu...) znači da se igraju.

aldyn ::
VIdi drug, ubaci kojus liku, ali za mene ispod 30l je sve mucenje za ribe, taj od 15l meni bi iskreno samo za kozice i to je to, pokusaj neki minimum od 50l i polako, 15l je jako malo za bilo koju ribu Smile


15l je malo za japanku jer ce brzo prerasti taj akvarijum al je zato 25*20*30 tj 15l je nesto sto je sasvim dovoljno za malo jato 6-7 neonki ili mikrorazbora.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Ned Jun 19, 2016 1:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

15l ti nije ni za jednu ribu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kolja-Ljako
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2016
Poruke: 17
Lokacija: Anonymous

PorukaPoslao: Pet Jul 01, 2016 5:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dve rasvete na jednom akvarijumu? Maridza Rasveta 1 Čet Jul 20, 2023 8:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ''Beli'' akvarijum u jednom LUX salonu AkvarijumCentar Akvarijum Centar 4 Čet Nov 20, 2014 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako cirkulacija vode utiče na plivan... WoodyAllen Ribe 4 Uto Sep 30, 2014 4:46 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Umiru mi ribe jedna po jednom randemmk Bolest 7 Sre Jul 23, 2014 11:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka razmisljamo o jednom velikom, bice vi... chavke Početak u akvaristici 10 Ned Jan 06, 2013 10:49 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License