Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 filter za 900 litara Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
jancoool
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 28 Mar 2015
Poruke: 7

PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2016 9:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

napravio sam policu 280 x 135 na tri sprata gornji akvarijum mi se završava na visini od 170 cm. ukupno biće 16 malih akvarijuma i još 5 većihukupna količina vode je oko 200 litara. to sve planiram u podrumu. evo slike šta sam do sad uradio. Image polica Image budući filter. Image ovo je skica filtera
kupiću pumpu od 3600 litara na sat uv lampu od 36w, ro filter. akvarijumi su mi 44x35x35 izbušići uh sa zadnje strane i povezati na jedan sliv nazad u filter.
imam sledeću nedoumicu a to je POTROŠNJA STRUJE. pompa, sijalice, lampa će me koštati mesečno oko 5000 dinara + grejači koji će me ubiti... potrošnja njihova će biti minimum 2000 a možda čak i 4000 din. ja u podrumu imam parno grejanje. razmišljao sam da nekako ubacim u filter neki grejač sa električnim ventilom i regulatorom temperature. ali mi je problem leti .. pa sam onda razmišljao o solarnom kolektoru koji mi je već potreban i želim da ga ugradim radi racionalizacije potrošnje sruje za bojler kućni ... potrebno mi je mišljenje nekog ko je tako nešto radio povezivao itd ... hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2016 9:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jancoool
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 28 Mar 2015
Poruke: 7

PorukaPoslao: Uto Mar 22, 2016 9:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

greška radi se o 900 litara vode
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jancoool
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 28 Mar 2015
Poruke: 7

PorukaPoslao: Sub Apr 02, 2016 9:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo i nastavka radova
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_va
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2015
Poruke: 166
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Apr 12, 2016 9:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel zavrsen filter ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Akvarij 60 litara doma87 Početak u akvaristici 4 Pet Jan 26, 2024 6:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 175 litara - predlozi i ideje mekses Akvarijumi 10 Pon Jul 31, 2023 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sunjer za filter Aleksandar193 Filteri i pumpe 5 Ned Jun 25, 2023 7:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 200 litara - početnik od nule :D sloboradov Akvarijumi 25 Uto Maj 02, 2023 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License