Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Folija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
samo guppy <333
Akvarista



Registrovan: 23 Apr 2012
Poruke: 177
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Sep 09, 2012 8:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koju foliju staviti crnu ili plavu za aq:
128l 80x40x40 svetlo 3 stedljive po 20w planiram da ga ubiljim malo vise
podloga zemlja za cvece pa obican kvarcni pesak i odozgo crni kvarcni pesak prirodni al kupljen u radnji...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 09, 2012 8:44 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Sep 09, 2012 9:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citajuci ovde po forumu, mahom se koristi crna folija za pozadinu, jer daje osecaj dubine i daje najbolji kontrast sa bojom biljaka. I ja koristim crnu foliju i prezadovoljan sam njom. Bas istice zelenu boju biljaka, jedino ako nemas neke ribice crne boje, poput blek moli ili tako nesto.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
trba
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 26 Jun 2011
Poruke: 28
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Sep 09, 2012 9:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavi koja je tebi lepsa. Sta te briga sta ko misli!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
samo guppy <333
Akvarista



Registrovan: 23 Apr 2012
Poruke: 177
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Sep 09, 2012 9:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ehheheeh druze trbo :DDD nije to bas tako moras malo citati po forumu pa shvatiti plavu i crnu foliju



jovice hvala u aq ce da budu samo neonke i kozice
i mozda neki puz amazonac
znaci za sad ide crna folija Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Sep 09, 2012 11:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drago mi je da sam pomogao! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
njanja
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2014
Poruke: 146
Lokacija: NS

PorukaPoslao: Uto Feb 18, 2014 9:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Interesuje me da li je moguce mozda foliju lepiti iznutra???

Zasto pitam...
Ja bih stavila crnu (kod mene je plava vise nijansi, ali je pri dnu ,mnogo svetlija ) e sad posto imam unutrasnjipregradni filter folija mi je stavljena izmedju dva stakla na tom mestu i znaci ne mogu je promeniti, jedino iznutra ...neznam kako ?! Ima li neko ideju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Feb 18, 2014 3:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U principu može ali nema 100% garancije da neće da se odlepi.
Lepio sam na čamce par puta i nije otpala. Mora dobro da se očiste površine, mora folija da bude zalepljena perefktno, i što je najvažnije da odstoji na suncu koji dan, može i fenom sušenje ali opet da odstoji koji dan Smile Idu i automobili oblepljeni folijom na pranje.
Problem je što nemam iskustva sa tim da je nonstop pod vodom pa ne mogu da garantujem. Mislim da bi dugo izdržala ali opet ne smem da garantujem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Feb 18, 2014 8:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne moze folija sa unutrasnje strane da se lepi tj moze ali rizikujete da trujete ribe lepkom sa folije !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Feb 18, 2014 8:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

^Hvala na dopuni, o lepku nisam razmišljao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Folija laky_kg Vrtna Jezerca 2 Pon Jun 08, 2020 12:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alu folija Yolhe Rasveta 2 Pet Jul 04, 2014 6:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mylar folija-gde naci? jongi Ostala oprema 5 Pet Jul 27, 2012 6:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka folija kuduz Ostala oprema 5 Uto Okt 11, 2011 12:57 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebna samolepljiva crna folija Thageriona Arhiva Malih Oglasa 11 Sre Avg 03, 2011 4:16 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License