Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Folija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
laky_kg
Akvarista



Registrovan: 25 Maj 2015
Poruke: 128
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pon Jun 08, 2020 12:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koja je najkvalitetnija folija za vrtna jezera koja ima da se kupi kod nas?
Gledao sam neke snimke pondova po Americi, cini mi se da su tamo deblje folije(Crne).
Ovde sam vidjao neku tanku foliju, crno/belu - dvostrano, ona mi nekako ne obecava.

I kog su kvaliteta lepkovi za foliju, jel neko nastavljao, lepio...?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jun 08, 2020 12:54 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bruno
Akvarista



Registrovan: 16 Sep 2020
Poruke: 10
Lokacija: Obrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Pon Sep 28, 2020 2:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam skoro napravio jezero i kupio sam foliju od 0,15mm od nekog tipa preko oglasa!
Folija je neverovarno jaka..na mestima van jezera sam kopao za kabal za pumpu i nisam baš mogao tako lako da je probijem ašovom!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Okt 20, 2020 9:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod nas je firma Flint Stone iz Subotice ozbiljna po tom pitanju.
Crna folija, mnogo dobra.

https://www.flintstone.co.rs/folija-za-jezera/
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Alu folija Yolhe Rasveta 2 Pet Jul 04, 2014 6:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Folija samo guppy <333 Ostala oprema 8 Ned Sep 09, 2012 8:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mylar folija-gde naci? jongi Ostala oprema 5 Pet Jul 27, 2012 6:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka folija kuduz Ostala oprema 5 Uto Okt 11, 2011 12:57 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebna samolepljiva crna folija Thageriona Arhiva Malih Oglasa 11 Sre Avg 03, 2011 4:16 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License