Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Formiranje akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Dule_Zr
Akvarista

Registrovan: 27 Jul 2011

PorukaPoslao: Sre Okt 26, 2011 7:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Update:

One zelene tacke po biljkama su alge... -__- A skontao sam i da borac cupka tu i tamo koju biljku.

Naime, ubacio sam panj. Iskopao kod teche u dvoristu neki stari chokot, pekao ga u rerni, kuvao cistio, kuvao jedno 5-6 puta.

Sa ubacivanjem cokota zavrsio sam sve sto sam planirao sto se tice unutrasnjosti akvarijuma, te shodno sa tim mogu reci da je moj akvarijum formiran onako kako sam ga zamislio. Smile

Evo samog pocetka.

izmenio:sale75bgd (resize)

Image

E sad cu da se bacim na crtanje, pa da pravim haubu, i neko postolje za akvarijum.

Dule over and out.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Sre Okt 26, 2011 7:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

kostamilan
Akvarista

Registrovan: 22 Okt 2011

PorukaPoslao: Sre Okt 26, 2011 8:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast !!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Dule_Zr
Akvarista

Registrovan: 27 Jul 2011

PorukaPoslao: Sre Okt 26, 2011 11:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala kostamilan Smile

@sale ne vidim u cemu je problem, fotka je 800x600 a forum sam radi resize. Ista je fotka sa druge-trece strane ove teme, samo sam kopirao link... ne kontam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoć oko novog akvarijuma Zmaj Početak u akvaristici 0 Čet Apr 08, 2021 9:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uputstvo za upotrebu akvarijuma damirski Početak u akvaristici 14 Čet Mar 25, 2021 3:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka lisce iznad akvarijuma pingvinpilence Biljke 4 Ned Feb 28, 2021 7:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dilema oko izbora akvarijuma Radak Početak u akvaristici 2 Sre Feb 24, 2021 8:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vlaži stalak akvarijuma... mb011 Početak u akvaristici 2 Sre Nov 04, 2020 2:14 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker