----------------------------------- Bojan Pet Avg 05, 2011 9:06 pm ----------------------------------- @black dragon Posto si i sam pocetnik mozda je najbolje da se drzis sa strane i izvuces nesto korisno iz ove teme jer ovako samo nekog navodis na pogresnu stranu. To bih voleo da rascistimo za sva vremena. Znaci pocetnik si i potrudi se da se malo drzis sa strane sto se tice komenttara. Kad postanes malo iskusniji onda slobodno pomazi a to cemo prosuditi na osnovu jednog tvog akvarijuma kad nam predstavis. @Dule Ti dajes pravi primer svim pocetnicima kako se polako sve radi i kako se ulaze trud i za to te moram pohvaliti. Sto se tice problema sa penom mislim da je do CO2. Ne koristim nikakvu hemiju ali predpostavljam da je do toga, javice se neko od hemicara pa ce ti sigurno bolje reci. Verovatno ima previse koncentracije ugljen dioksida cim riba stalno pliva pri povrsini a to radi jer je u pitanju manjak kiseonika. Kad se sve sabere mislim da se ubacuje previse CO2. No, kao sto rekoh javice se neko od iskusnijih hemicara pa ce ti verovatno bolje reci sta je u pitanju i kako to regulisati.