Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Free Time Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Čet Okt 15, 2015 11:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Počeo mi se uveliko sviđati ovaj aq Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Okt 15, 2015 11:15 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Djole_Va
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2013
Poruke: 39
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Okt 15, 2015 8:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

komsija svidja mi se Very Happy svaka cast
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_va
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2015
Poruke: 166
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Okt 15, 2015 8:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci nista da ne diram vise Very Happy Very Happy Very Happy Inace treba mi neki vas predlog za pozadinu. Razmisljao sam neko staklo u boji da prilepim sa zadnje strane ali ne znam koju bih boju odabrao ili da li uopste staklo da stavljam? Inace zahvaljujem se na komentarima i pohvalama Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Okt 15, 2015 9:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako vec hoces staklo sa zadnje strane, onda zalepi sa dve boje koje zelis pa obrci-okreci po volji i raspolozenju Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_va
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2015
Poruke: 166
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Okt 16, 2015 8:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Daa ali ne znam koju boju da odaberem... vidjao sam po netu neke pozadine koje se prelivaju iz tamnijeg u svetlije i obrnuto tipa neka indigo plava boja... Daj predlazite Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mrburns
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2013
Poruke: 114
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pon Okt 19, 2015 9:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam kod Zuce kupio plavu, koja ide od tamnije do malo svetlije, ma da se u aq to i ne primecuje, barem kod mene ali opet lepo izgleda, i zbog te tamnije boje biljke bas dolaze do izrazaja Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djole_Va
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2013
Poruke: 39
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pon Okt 19, 2015 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam trazio pre neki dan kod zuce plavu ili crnu pozadinu nije imao...na kraju sam kupio u knjizari kao karton crni i zalepio cool izgleda Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ludwigia
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 26 Okt 2014
Poruke: 78
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 22, 2015 10:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sjajno. Baš dobro izgleda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vlada_va
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2015
Poruke: 166
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Okt 29, 2015 10:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da malo osvezim temu Smile Ponovo sam se odlucio za co2, pozadinu nisam menjao...

[youtube]http://youtu.be/JT_2cwgfbtQ[/youtube]

Zamolio bih moderatore da edituju ovaj link jel ne mogu preko tel ja to da odradim. Hvala unapred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Okt 29, 2015 2:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
vlada_va
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2015
Poruke: 166
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pon Nov 16, 2015 1:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo sta se desi kada stakleni difuzor zacepi tokom noci...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Twister
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2014
Poruke: 119
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Nov 16, 2015 1:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jel to kroz rupu od ventilatora?!?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pon Nov 16, 2015 5:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Auuu bre Vlado, pa jesi li ga ocistio varikinom pre neki dan?

Twister, koliko ja vidim flasa mu je eksplodirala koja je stajala iza aq
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_va
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2015
Poruke: 166
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Nov 17, 2015 8:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Twister nije kroz rupu, flasa nabila pritisak i stajala iza..

Doksas jesam, ocistio i radilo je sve ok cela 2 dana i opet zacepio, ali ovaj put preko noci dok sam spavao...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Nov 17, 2015 3:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pet ambalaza od gaziranih pica ne bi smela tako lako da pukne, ti si koristio koliko se secam od vode onu 5L, uzmi brate valjevsko pivo od 2L zovi da popijemo i onda tu bocu koristi, provereno Smile

Ja je takodje koristim i nemam nikakvih problema, ponekad je i malo stisnem ali nikad nije tvrda kao kamen usled pritiska...

Nego sad se setih, ti bese ne koristis onu drugu bocu sa vodom pa ti ona "sluz" od CO2 ide direkt u difuzor, zato ti i zacepi tako brzo 100%
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Free connections, find your partner w... Zeljkovas Ribe 0 Sre Apr 10, 2024 8:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Free connections, adventures await you djuradj.umkovic2@gmail.co Ribe 1 Čet Mar 14, 2024 1:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ocean Free Nano Marine Aquashop Aquashop 3 Pet Feb 17, 2017 2:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ocean Free Precision CO2 Essential Re... Aquashop Aquashop 0 Sre Jan 18, 2017 10:26 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izdvojeno: Ocean Free T5 HO 4 x 39 w i 4 x 54 w Aquashop Aquashop 1 Ned Jan 15, 2017 3:44 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License