Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gde kupiti akvarijum? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Daki99




Registrovan: 04 Avg 2018
Poruke: 1
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Avg 04, 2018 6:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam stocic 43x40 trenutno imam akvarijum od 12l pa bih ga zamenio vecim. Koji akvarijum bi bio najbolji izbor i gde bi mogao da ga kupim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Avg 04, 2018 6:03 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sub Avg 04, 2018 7:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U nekom pet šopu?
Napiši u profilu odakle si možda ima neko u komšiluku ko može da ti zalepi akvarijum.

Napiši odakle si0x40x20 32l biljni sa centralnim ostrvom 2xt5 8w će ti gajiti biljke bez problema. Ribe neke sitnje vrste Tetri, Razbora ili Denio.

40x30x30 34l za neki klasično postavljen biljni 3x t5 8w će gajiti dobar deo biljaka. Klasične dimenzije ovakav ćeš najlakše naći.

40x40x40 64l kocka lepa za par patuljastih ciklida ili par koalisa.

Štedljive su isto opcija za rasvetu ili neki uradi sam led.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Daki99




Registrovan: 04 Avg 2018
Poruke: 1
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Avg 04, 2018 7:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iz Beograda sam hvala ti jel znas mozda gde ima da se kupi kocka 64l i koliko bi kostalo da li je to okej za desetak gupika i muljase?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sub Avg 04, 2018 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam, ni gde sve ima ni kako se cene kreću, nisam iz velegrada.

Trebalo bi da imaš kod sponzora sajta(baneri na vrhu). Kontaktiraš ih pa proveriš. 40 kocka bi trebala da bude jedna od standardnih dimenzija.

Bez problema, gupi vole gužvu. Uz malo bolji viseći filter možeš da imaš 40ta gupija al pod uslovom da ih dodaješ polako ili pustiš da se namnože.

Ako ti nije žurba sačekaj koji dan možda ti se javi neko iz BG da ti sastavi akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Daki99




Registrovan: 04 Avg 2018
Poruke: 1
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Avg 04, 2018 8:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala puno ne zurim nigde trazicu narednih mesec dana zato sam i pisao mozda se neko javi da ima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License