Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gde kupiti raka Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gimm
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 08 Avg 2013
Poruke: 3
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Avg 08, 2013 5:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko zna neku prodavnicu u Novom Sadu gde moze da se kupi rak?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Avg 08, 2013 5:41 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Zuki
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 75
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Avg 08, 2013 6:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam video u pet stopu na futoskoj pijaci. Da ne pišem ime zbog reklame
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Čet Avg 08, 2013 6:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Budi malo precizniji koji te rak interesuje, plavi, CPO, koji?
P.S. Dobrodosao na forum i popuni profil, trazice ti i admini, pozz Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
gimm
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 08 Avg 2013
Poruke: 3
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Avg 12, 2013 1:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupujem raka javite se na pp.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gimm
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 08 Avg 2013
Poruke: 3
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Avg 12, 2013 9:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hitno treba rak, ako neko ima tek rođenog dobro bi mi došao,javite se u pp,da se dogovorimo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Uto Avg 13, 2013 3:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hehehe al ce padne delete
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kibo-Chan
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2013
Poruke: 344
Lokacija: Sremska Mitrovica,Lacarak

PorukaPoslao: Uto Avg 13, 2013 3:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

raka u glavnom mozes da kupis u prodavnici a ako i treba recni rak moraces do reke da ga ulovis.Sad ne znam,ako si gladan sigurno postoje restorani gde sluze vrlo lepe rakove pa ako ti treba rak za to,jeftinije ti je da skoknes do restorana,a sigurno ce ti ga vrlo lepo spremiti Very Happy A ako ti trebaju akvarijumski racici,bolje napisi kakvog tacno zelis kada sve dobro proucis.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Uto Avg 13, 2013 6:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gimm trazi plavog raka, bilo je reci o njemu na forumu i gde da se nabavi al nisam mogao da nadjem, ali CPO je po meni adekvatniji za akvarijum moze sa biljkama, moze sa ribicama, mogu u grupi da se drze i treba im manji prostor tako da ako zelis plavog dobro razmisli o svemu posto mu trebaju posebni uslovi, strujanje vode skloniste, veci sloj podloge i slicno, i plus rastu veliki, bolje napisi kakav akvarijum imas, i sta zelis sa rakom, ako hoces da ha uzmes kao malca pa da ga izbacis kad poraste bolje odustani odmah od te ideje? vidim da si nov na forumu sto ne znaci da nemas iskustva ali ja ti toplo preporucujem da odustanes od te ideje dok se dobro i temeljno ne informises, ako vec oces neke druge stanovnike osim ribica preporucujem puzeve i kozice, nadam se da sam pomogao, poz Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
Kibo-Chan
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2013
Poruke: 344
Lokacija: Sremska Mitrovica,Lacarak

PorukaPoslao: Uto Avg 13, 2013 6:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

meni su barem kozice lepse od rakova.probaj to prijatelju ako ti je stalo da ribice ne drzis.Covek ti lepo kaze sve.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Avg 13, 2013 9:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Video sam u Veru salatu od rakova.

Dok ne dobijemo preciznije pitanje, osecam se slobodnim da odgovaram podjednako neprecizno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
acko21b
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 6

PorukaPoslao: Sre Nov 06, 2019 3:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav dristvo, imam dva CPO narandzasta raka u akvarijumu od 70 lit sa ribicama u pitanju su neonke i zebrice, ancitrusi i koridoris po dva komada. Za sigurno znam da su zenka i muzjak jer su imali jajasca koja su propala. Mojim neiskustvom izvadio sam zenku u drugi mali akvarijum misleci da ce biti bolje po nju i malce ali desilo se da je od puno jajasca samo jedan racic ostao ziv? Koliko se puta mreste rakovi i da li ih vaditi iz akvarijuma ili ostaviti ukoliko se ponovi sve ovo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Nov 06, 2019 6:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ukiliko su se parili postigao si odredjene parametre vode koji im odgovaraju i desiice se ponovo za koliko to zavisi od zenke kad bude spremna svaka je posebna, samo radi ko sto si do sada radio, mislim na menjanje vode, to sto si prebacio u drugi akvarijum je najveca greska jer si joj promenio okruzenje i napravio stres zbog kog nije bila skoncentrisana na cuvanju mladih vec sesnalazila za sebe, sledeci put kad vidis ikru ne diraj je vec ostavi tu gde je i ubaci gomilicu kamenja da mogu mladi da se zavuku izmedju, sami ce se snalaziti za hranu kad se svetla ugase i ne razmisljaj o njima kad vidis da su porasli na pola cm (mada bi bilo bolje na cm) mozes da razmisljas u prebacivanju u neki karantinski mini specijalno za njih formiran i kad ga spremis punis vodom iz maticnog akvarijuma, bitno je da se hemizam vode ne promeni naglo jer ce ti svi pocrkati u kratkom roku (~48H). Ima primera gde su ljudi odma prebacivali i svi preziveli itd, ali ti pisem sigurnu varijantu sa kojom ne mozed da pogresis.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
acko21b
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 6

PorukaPoslao: Čet Nov 07, 2019 5:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala puno, ovo mi je puno znacilo. Sledicu vasa uputstva za u buduce.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Čet Nov 07, 2019 9:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

malo Crni Humor....
cuo sam za nekog lika iz Novod Sada,koji drzi nekog raka u AQ...
Raku je dao ime...."Dojke"....strasno....Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Čet Nov 07, 2019 9:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

samo da naglasim,nije mi bila namera da se podsmevam za ovako nesto,pa ako Admin smatra da je Neprilicno..molim da obrise post...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kozice gde kupiti u KRAGUJEVCU?! nemanjagajic Tražnja 0 Sub Jan 29, 2022 5:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Starteri i prigusnica za t5 24w cevi,... VilenjakBg Rasveta 2 Pet Dec 14, 2018 8:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde kupiti akvarijum? Daki99 Početak u akvaristici 4 Sub Avg 04, 2018 6:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka gde mogu kupiti ribice u krusevcu??? andrija88 Ribe 2 Pon Apr 02, 2018 3:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde kupiti pleksiglas bobi1 Arhiva Malih Oglasa 2 Ned Dec 04, 2016 2:26 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License