Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gde mogu da uhvatim početnu kulturu mikro crva? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Executor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2010
Poruke: 108
Lokacija: Zitkovac(Aleksinac-Srbija)

PorukaPoslao: Sre Mar 02, 2011 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

S obzirom da ne poznajem nikog iz moje blizine ko može da mi da početnu kulturu mikro crva,neka mi neko kaže gde mogu da ih nahvatam?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Mar 02, 2011 8:58 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Sre Mar 02, 2011 8:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U bari brate Smile salim se ima da se kupe preparati za cikliranje vode t/j/ ubrzavanje Smile sera start se zove neki od njih
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Sre Mar 02, 2011 9:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ZEXM1994 ::
U bari brate Smile salim se ima da se kupe preparati za cikliranje vode t/j/ ubrzavanje Smile sera start se zove neki od njih

O cemu ti pricas?
Negde sam procitao da se zakopa parce krompira i da se posle nekog vremena pojave.
Meni su se pojavili u kulturi grindala.
Ovde imas o njima, drugi post, prvi je o vinskim jeguljicama
http://www.akvarijum.org/forum.....-t194.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Executor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2010
Poruke: 108
Lokacija: Zitkovac(Aleksinac-Srbija)

PorukaPoslao: Sre Mar 02, 2011 9:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nigrose već sam pročitao to ali nigde ne piše kako da ih nahvatam ili kako da učinim da se stvore Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nestra1000
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2010
Poruke: 36
Lokacija: novi karlovci opstina indjija

PorukaPoslao: Sre Mar 02, 2011 9:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jel ti crvi mogu da se nekako naprave ili dali ih negde mogu uhvatiti
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Executor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2010
Poruke: 108
Lokacija: Zitkovac(Aleksinac-Srbija)

PorukaPoslao: Sre Mar 02, 2011 9:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To sam i ja pitao
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
el_stupido
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2010
Poruke: 238
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Mar 02, 2011 10:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da ti neko pokloni ili proda, potrebno je vrlo malo da bi se razmnozili
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN MessengerICQ broj
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Sre Mar 02, 2011 10:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nigros ::
ZEXM1994 ::
U bari brate Smile salim se ima da se kupe preparati za cikliranje vode t/j/ ubrzavanje Smile sera start se zove neki od njih

O cemu ti pricas?
Negde sam procitao da se zakopa parce krompira i da se posle nekog vremena pojave.
Meni su se pojavili u kulturi grindala.
Ovde imas o njima, drugi post, prvi je o vinskim jeguljicama
http://www.akvarijum.org/forum.....-t194.html

Nigrose mislim da sam pogresno shvatio pitanje mislio sam da mu trebaju one bakterije za cikliranje vode ,a za to imaju preparati sera start i ostali Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
slobabob
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 09 Feb 2011
Poruke: 267
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 02, 2011 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

valjfda ih ima u buretu u kome je bilo vino tj u kaci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
spididjura
Akvarista



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 51
Lokacija: Beograd - Vozdovac

PorukaPoslao: Sub Mar 12, 2011 2:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima dosta forumasa u tvom kraju. Nama mozda u Žitkovcu, ali ima u Nišu. Dogovori se sa nekim neka ti pokloni pocetnu kulturu. Ako bude problema poslaćemo ti iz Beograda. Ionako se povremeno prenamnože pa se polovina baca. Imao je neko i u Aleksincu, sigurno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Uto Jan 13, 2015 10:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Opet i ja da pitam, da li postoji neki bilo kakav nacin da ih sam stvorim, jer na kosovu bas niko nema startnu kulturu. Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
ExtraY
Akvarista



Registrovan: 27 Okt 2014
Poruke: 80
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 13, 2015 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko ja znam potrebno je da ti neko da startnu kulturu, eto ako nekada budes u Bg ili neko tvoj , rado cu ti ja dati .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potrebni mikro crvi DonderionBerik Tražnja 1 Pon Jul 18, 2022 6:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke koje mogu da se gaje bez co2 Milivoje Lampa Biljke 4 Sre Mar 16, 2022 1:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde mogu klupiti arcandia plant-pro n... WoodyAllen Rasveta 0 Pon Jul 13, 2020 3:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 200l koje ribice mogu da drzim Uros1999 Ribe 6 Uto Jan 29, 2019 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ne mogu da utvrdim od čega boluje borac IvanaJankovic Bolest 15 Čet Jan 10, 2019 10:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License