Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gde nabaviti plavi lek? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
yasnav2
Akvarista



Registrovan: 24 Jun 2010
Poruke: 181
Lokacija: Beograd,Kanarevo i jos neka brda.

PorukaPoslao: Ned Jul 11, 2010 1:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze informacija,ako iko zna :Ima li neka radnja da je blizu Miljakovca gde mogu da nabavim plavi lek?
Kod mene u kraju ima jedna lai je preskupa i ponekad imam utisak da sam pakuje ko zna sta u flasice pa kod njih izbagavam da idem.Ako neko zna ,nek mi javi molim vas.Hvala


P.S.Moze i vidikovac,cerak,banovo brdo,nije mi problem da odem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jul 11, 2010 1:30 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Skalari - Manucapura, Platinum, Plavi... dragoljub Tražnja 0 Pon Jan 23, 2023 7:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavi borac, bledjenje peraja i glave Jendzica Bolest 1 Čet Avg 12, 2021 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavi deo od juwel hranilice zlatnozrno Arhiva Malih Oglasa 7 Ned Apr 12, 2020 3:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde nabaviti Dwarf Puffer/Pea Puffer/... sadgasm Arhiva Malih Oglasa 3 Pon Mar 16, 2020 1:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ihtio - Plavi lijek - preporuka dozir... henrymcdo Hemija 4 Sub Feb 16, 2019 8:05 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License