----------------------------------- mekses Uto Feb 08, 2022 12:28 am ----------------------------------- Mali zaokret, izgleda ni 125 ni 180 :)... Skoro pa ste me nagovorili da uzmem 180l, ali kako sam na sve strane razglasio da kupujem akvarijum, danas sam slučajno došao do jedne finansijski dosta povoljnije, a rekao bih i generalno bolje ponude (bar u odnosu na Rio 125), koju sam načelno već prihvatio. U pitanju je Juwel od 112 litar sa postoljem (ormaricem). Eh sad, on dolazi sa kanisterom (Eheim Classic 250), Juwelovim osvetljenjem sa dodatnim LED svetlom i dodatnim Day Control uređajem kao i spoljnim grejačem vode. AQ je polovan ali star samo 4 meseca. U pitanju je poznanik, da ne kažem drug od druga, koji ga prodaje samo iz razloga što se seli i u novom stanu će imati (ustvari već ima) veći akvarijum. Mislite li da je OK uzeti ovako nešto (cena za koju bi mi dao je oko 2,5 puta niza od novog Rio 125). U suštini smo se već dogovorili ali me interesuje još neko, da kažem iskusnije mišljenje :). A naravno pare još nisam dao, tako da mogu i odustati, mada mi se čini da ne bih trebao. I drugo pitanje, da li je ovde neophodno još nešto od osnovne opreme?