Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Geophagusarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
bjelos
Urednik
Urednik



Registrovan: 17 Jan 2011
Poruke: 148
Lokacija: NYC

PorukaPoslao: Sre Nov 06, 2013 3:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mare, nista bez Juzne Amerike Smile Mada me ne bi iznenadilo da uskoro osvane nova postavka i novi stanovnici
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 06, 2013 3:07 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Marko
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2009
Poruke: 159
Lokacija: Šimanovci

PorukaPoslao: Sre Nov 06, 2013 1:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hehehe ništa znaš me Very Happy
Postavka je za sada ovakva:

6 komada skalara wild blue
4 Geophagus brasiliensis
2 Cichlasoma nicaraguense
2 ancistrusa
3 gupike
1 mužjak blek moli
i po koja zalutala kozica Smile

A cela postavka je 3 puta menjana od one prve slike i umesto tapajosa dosli su brasiliensisi a tapajosi su u velikom akv kod diskusa Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Marko
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2009
Poruke: 159
Lokacija: Šimanovci

PorukaPoslao: Sub Nov 23, 2013 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Geophagusarijum je apdejtovan an verziju 120x60x60. Samo ću u ovoj temi nastaviti da kačim slike kada ja to složim kako sam zamislio. Za sada je sve to nekako zbudzeno da radi samo Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Marko
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2009
Poruke: 159
Lokacija: Šimanovci

PorukaPoslao: Ned Nov 24, 2013 12:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo jedna sa telefona čisto da se zabeleži, ozbiljnije slike kada ga picnem kako sam zamislio Very Happy

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Onix21
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Okt 2010
Poruke: 258
Lokacija: Dobanovci, Beograd

PorukaPoslao: Ned Nov 24, 2013 1:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

na kraju ces krevet iz sobe da izbacis i da kupis vrecu za spavanje i uz jedan akvarijum da spavas Very Happy nemas vise mesta pa na patos Razz hahah
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Marko
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2009
Poruke: 159
Lokacija: Šimanovci

PorukaPoslao: Ned Nov 24, 2013 1:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja kupio vreću skoro pa ti vidi hahaa
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Marko
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2009
Poruke: 159
Lokacija: Šimanovci

PorukaPoslao: Pon Nov 25, 2013 9:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo slika trenutnog stanja, još treba da dodje pozadina i možda kamenčić neki Smile

[img width=640 height=298]http://i730.photobucket.com/albums/ww308/sheemcity/_MG_0067_zpsb73ed114.jpg[/img]
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Kibo-Chan
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2013
Poruke: 344
Lokacija: Sremska Mitrovica,Lacarak

PorukaPoslao: Pon Nov 25, 2013 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo uklopljene boje grane koju si ubacio.Par kamenova sa desne strane da istakne sirinu i duzinu akvarijuma i pozadina ce uciniti da ovaj akvarijum izgleda apsolutno vanserijski a sto je najvaznije da ce u mmnogome cemu oponasati prirodno staniste.Lepo odradjeno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Nov 25, 2013 11:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja se izvinjavam da ne pomisli neko da sam bezobrazan.Niti gazim necije misljenje,a pogotovo ne Maretov rad Smile
Ali,apsolutno se ne slazem sa tobom Kibo-Chan,ovaj akvarijum kako je krenuo nema bas puno dodirnih tacaka sa prirodnim stanistem reke Rio Tapajos tj toka te reke odakle je riba koja pliva u tom akvarijumu,osim svetle podloge i ribe...
nemoj da se neko prozove,kao i vi iznosim svoje misljenje Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Marko
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2009
Poruke: 159
Lokacija: Šimanovci

PorukaPoslao: Pon Nov 25, 2013 11:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ti će da mi kažeš XD Polako ima vremena, mora i voda da se ofarba malo a i bem li ga ovo je kako ja zamišljam deo amazona pod vodom, nisam opsednut da mora striktno da liči na prirodu već da ja uživam dok gledam a i postavka je stara 3 dana, menjaće se to još Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Marko
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2009
Poruke: 159
Lokacija: Šimanovci

PorukaPoslao: Pon Nov 25, 2013 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Nov 25, 2013 11:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam samo odreagovao na reci od Kibo-Chan i nista vise...ovo nije prirodno staniste
Ali je po meni lep akvarijum Juzne Amerike Very Happy
Video sam pre neki minut ovu sliku na fejsu,jabuka kao i uvek radi posao Smile
A ni u menjanje ne sumljam,jos jedno igraliste Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Nov 26, 2013 9:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Marko ::
Ti će da mi kažeš XD Polako ima vremena, mora i voda da se ofarba malo a i bem li ga ovo je kako ja zamišljam deo amazona pod vodom, nisam opsednut da mora striktno da liči na prirodu već da ja uživam dok gledam a i postavka je stara 3 dana, menjaće se to još Wink

Brate, dal lici na Amazon, ili sliv velike Morave, bitno je da su ribe zdrave, srecne i zadovoljne. Sobzirom da su to ribe vestacki uzgajane u akvarijumu, nisu vadjene iz Amazona, njima je sasvim sve jedno kako si ti zamislio skejp, dok imaju mesta za plivanje, redovnu klopu i negu, redovno odrzavanje. Samo napred! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Uto Nov 26, 2013 12:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Eto ispadoh crna ovca sto sam rekao svoje misljenje i neslaganje sa necim...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kibo-Chan
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2013
Poruke: 344
Lokacija: Sremska Mitrovica,Lacarak

PorukaPoslao: Uto Nov 26, 2013 12:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U pravu si plavsicu mozda ne lici na apsolutni amazon ali mnogo vise ima dodirnih tacaka i izgleda mnogo prirodnije nego drugi akvarijumi sa slicnim ribama.Ne ljutim se niti bilo koga prozivam.I ja sam izrazila sboje licno misljenje a kome se ne svidja sta da mu radim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License