Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Godisnji odmor ... ehhhh Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
MarkoPg
Akvarista



Registrovan: 08 Jul 2010
Poruke: 226
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 9:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahhahahahahahahhahahahahahahahhaha :DDDDDDDDDDDDD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 9:59 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 10:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam trebao u Hrvatsku na more ali sam ostao kod babe na Kordunu par dana, uzeo neke pare i vratio se kuci...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
MarkoPg
Akvarista



Registrovan: 08 Jul 2010
Poruke: 226
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 10:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam trebao da idem do prodavnice ali nisam Very Happy bilo je hleba za daanas hahah Very Happy meni je tako zabavno Very Happy uuu Razz nisam bio na more 2 godine xD jadan ja Sad smeh haha haha haha haha haha haha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 10:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nista te ne kosta da odes malo na more jos kad si iz cg
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MarkoPg
Akvarista



Registrovan: 08 Jul 2010
Poruke: 226
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne kosta jbg Very Happy ali treba imati oca ko ja Very Happy nono bangbang bangbang bangbang bangbang predaja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 10:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

isako ::
More, plaze, pesak, provod, devojke ......................sta to bi???

Devojke stavi na no1 .Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 11:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i to iskljucivo devojke od 10 do 25 godina barem za mene
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 11:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stefkoss ::
i to iskljucivo devojke od 10 do 25 godina barem za mene

Smanji malo meni do 18 ne treba starija .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 11:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koliko ti imas godina
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 11:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stefkoss ::
koliko ti imas godina

Pise mi u imenu 16 brate ...Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e ja 13 i na one koje sam rekao do 25mislio sam samo na misice
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 11:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam svoj godisnji ispucao proslog meseca Evil or Very Mad Hocu jos Very Happy
Proveo sam ga radno Smile

Godisnji odmor preko leta bez mora mi nije nikakav odmor. Nema lepseg mora od Jadranskog, hrvatsko primorje je tu zakon. Dok smo bili zajedno redovno sam svake godine isao dole, posle raspada sam isao par puta na neka druga mesta (zato i kazem da je hrvatsko primorje zakon) i onda sam prestao na neki duzi period jer sam bio pomalo razocaran. Pre dve godine sam bio u Grckoj, ok mi je tamo, volim njihovu bogatu istoriju pa mi je super kad nadjem nekog pa se ispricam o tome, ali zna se gde je najbolje.
U Crnoj Gori do sada nisam ni bio a nemam ni planove da idem tamo mada ko zna sta nosi sutra. Planiram otici na jedno mesto gde sam cesto letovao dole u hrvatskom primorju i preko neta redovno pratim desavanja u tom delu ali mislim da necu jos skoro tamo otici.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 11:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma bre samo 18+, moj ortak je najebao, spavao sa jednom klinkom od 16 god, a ona njemu rekla da ima 19. Bili na splavu u BG-u, napili se, otisli do kola... Sve bilo odlicno dok nije dobio poziv na sud, klinka rekla kevi da je ovaj jeb**, ova podnela tuzbu i dobila, morao je da dodje njegov otac iz amerike da da DEBELE pare da ga izvuku iz zatvora... Od sada, celo nase drustvo devojkama, prvo licnu kartu pa onda skidaj gace...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Čet Avg 12, 2010 12:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zao mi je tvog ortaka ali staces zivot je to
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Čet Avg 12, 2010 1:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

meni moze i 18-3... Very Happy...a i koji + nebi bilo lose... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mladj platike i godisnji odmor venino Početak u akvaristici 0 Sre Dec 18, 2013 1:17 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Recimo odmor :) Cvrc Razno 15 Sre Maj 01, 2013 10:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Spremanje za odmor kitnikez Početak u akvaristici 7 Ned Jun 17, 2012 2:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Odmor Balkan Razno 10 Pet Jul 15, 2011 7:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License