Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Grande aq. nenad66 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nenad66
VIP



Registrovan: 22 Sep 2010
Poruke: 312
Lokacija: Tetovo Makedonija

PorukaPoslao: Uto Sep 28, 2010 10:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo moga "grande aq.

Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Sep 28, 2010 10:38 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Uto Sep 28, 2010 10:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nenad nenade........sto si morao?.........akvarijumcic ti je ExTrA!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Uto Sep 28, 2010 10:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

toliko mali a opet super kolike su mu dimenzije
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Sep 28, 2010 10:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li da ti naplatimo reklamiranje cigareta Wink Smile
Da si prvu fotku uslikao malo bolje i cistije, mislim da bi sve ovo proslo veoma dobro ... ovako Rolling Eyes Very Happy ..
Moram da primetim da ti je terasa malo kriva sobzirom da ti je voda malo otisla u levu stranu akvarijuma Very Happy ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Sre Sep 29, 2010 12:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja nisam do sad komentarisala tvoje akvarijume, mada su mi predivni, ali sa ovim si malo podbacio. Ja lično nisam zadovoljna njim iz razloga što vidim da možeš mnogo bolje i nadam se da se nećeš ljutiti ako ti predložim da povadiš sve te biljke, ubaciš glosso i HC i poneki pelcer pogostemon helferi a da ne menjaš raspored kamenja. Nemoj ovu kritiku da shvatiš lično, da je akvarijum nekog početnika, bilo bi mi prihvatljivo, a ovako, sa tvojim znanjem i iskustvom, može to da bude baš bomba(kao što su ostali tvoji akvarijumi) Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nenad66
VIP



Registrovan: 22 Sep 2010
Poruke: 312
Lokacija: Tetovo Makedonija

PorukaPoslao: Sre Sep 29, 2010 12:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hahah terasa je kriva samo na podupiracu (mermer)zbog odlivanja vode od kise hehehe

chicaan,to mi je aq dok jos nismo imali kod nas HC(veoma sam tesko dosao do njega)a do pre neki dan i pogostemona nije bilo,tek samo 3 korena ima u Makedoniji,nazalost,
Grande ce da pretrpi drasticne izmene
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Sre Sep 29, 2010 12:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne ljutiš se znači. Samo sam htela da skrenem pažnju da ja vidim da ti to jednostavno možeš mnoooogo bolje, kad vidim kako su ti lepe džungle, prosto mi ovaj dođe kao trn u oku....Biće to super, sigurno, a i glupo je da ti svi pišu kako ti je lep akvarijum Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Sep 29, 2010 12:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E da ... nikako da te priupitam Nenade, da li koristis neko kamenje sa Share kao dekoraciju u akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nenad66
VIP



Registrovan: 22 Sep 2010
Poruke: 312
Lokacija: Tetovo Makedonija

PorukaPoslao: Sre Sep 29, 2010 12:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam jos bas ono sa viskoih delova,sad ce biti novi 360l malawi pa kamenje ce biti iz podnozja "sare"
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Sep 29, 2010 10:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I Shara ima vulkansko kamenje .... pa sam pomislio da mozda i moze nesto da se nadje. Ja dok sam ziveo u Urosevcu i nisam nesto gledao po kamenju u shumi .. imao sam druga posla Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale98
Akvarista



Registrovan: 11 Jul 2010
Poruke: 51
Lokacija: padina

PorukaPoslao: Sre Sep 29, 2010 11:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a sta drzis u njemu??'
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nenad66
VIP



Registrovan: 22 Sep 2010
Poruke: 312
Lokacija: Tetovo Makedonija

PorukaPoslao: Sre Sep 29, 2010 8:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kozice
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Akke
Akvarista



Registrovan: 01 Okt 2010
Poruke: 50
Lokacija: BG, Vozdovac

PorukaPoslao: Pet Okt 01, 2010 6:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hehhe extra Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Okt 02, 2010 12:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akke ..nisam primetio tvoj akvarijum da si nam prestavio Confused Confused
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka DIY overflow,, bu nenad66 nenad66 Uradi Sam (DIY) 7 Uto Okt 19, 2010 9:06 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License