Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Green Shild za akv. biljke Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
rbrt193
Akvarista



Registrovan: 14 Nov 2011
Poruke: 11
Lokacija: Temerin

PorukaPoslao: Sub Dec 10, 2011 7:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U ak. u kojo ce biti i ribica kao prihrana za biljke je li neko koristio neko bio tecno djubrivo tipa Green Shild. To inace koristim u basti.
Kod:
www.bioalternativa.rs/rs_biokoll.php

Ili Slavol. To su tecna bio djubriva koje se koriste folijarno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Dec 10, 2011 7:16 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Sub Dec 10, 2011 10:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam mnogo o hemiji i o preparatima, al znam da je opasno sipati bilo sta od djubriva sto nije pravljeno za upotrebu u akvarijumu.
Mislim da bi ti ovo pobilo ribe. Imas mnogo resenja za prehranu biljaka u akvarijumu, ovo nikako nije preporucljivo. Al neka iskusniji kazu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 10, 2011 10:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Je l' pise sastav toga na pakovanju, posto na sajtu nisam nasao?
Ne bih ti preporucio, ali ako si bas zapeo, vidi bar sastav, pa da diskutujemo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rbrt193
Akvarista



Registrovan: 14 Nov 2011
Poruke: 11
Lokacija: Temerin

PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 11:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam zapeo, cisto da pitam, da ne bi posle hvatao glavu. Onda je izgleda bolja varijanta zemlja za cvece i najlon carapa. Ali ako sam vec poceo, pise ovako:
Neorgansko tecno djubrivo NPK 8:3, 5:3.5 + 2.6 S+ME.

Sastav:
N 8%
P205 3.5%
K2O 3.5%
S 2.6%
Cu 0.5%
Mn 0.4%
Zn 0.3%
B 0.2 %

Agens za helitiranje EDDHSA
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 12:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas nije pogodno za akvarijum.
Inace, prihrana bilja kroz vodu i hranljiva podloga su dve razlicite stvari, nije to pitanje ili - ili.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rbrt193
Akvarista



Registrovan: 14 Nov 2011
Poruke: 11
Lokacija: Temerin

PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 8:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hval. Definitivno otpada.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Neke crvene biljke nasdvoje Na poklon 0 Pet Dec 08, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke bez podloge sloboradov Akvarijumi 4 Sre Maj 03, 2023 1:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Primio bih biljke na poklon Shark Na poklon 6 Čet Mar 30, 2023 12:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka biljke na poklon Mladen68 Na poklon 0 Ned Nov 27, 2022 3:29 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License