Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Grejac Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Weseli
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2010
Poruke: 244
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Dec 01, 2010 8:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Aco...krov imam tako da cu morati napraviti taj poklopac, i tu se ustedi koliko toliko Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Dec 01, 2010 8:03 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Manic
Akvarista



Registrovan: 30 Jul 2010
Poruke: 83
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jan 05, 2011 11:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo sta je meni savetovao covek koji mi je pravio akvarijum - inace iskusni akvarista: stavi grejac u filter, jer kroz njega intenzivno struji voda, a ako ga stavis u akvarijum, on ce zagrejati vodu u njegovoj neposrednoj okolini i ugasice se. Drugo, savetovao mi je da stavim grejac na ulaz u filter (taloznik), jer u komori gde se voda izbacuje moze da padne nivo vode i da grejac ostane delom van vode, sto nije dobro - moze da pukne.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
GRBA
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2010
Poruke: 145
Lokacija: (Loznica)Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 23, 2011 12:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da ne otvaram novu temu, grejač od 50 w do koje litraze se stavlja?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 23, 2011 1:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za oko 50, 75 litara. Kako koji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
GRBA
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2010
Poruke: 145
Lokacija: (Loznica)Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 23, 2011 1:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Drazenlj
Akvarista



Registrovan: 11 Dec 2011
Poruke: 51
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Dec 26, 2011 1:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

citajuci ovu pricu sam ugledao svoj problem narucio sam akvarijum S100cm V55cm D30cm sa staklenim spoljnim filterom koi ima tri komore prva taloznik druga za raznorazne filtere i treca sadrzi punpu Atman at 102 naravno poslusao sam savet i ubacio Atmanov grejac od 300w pored pumpe i sad se sa pravom pitam dali bi mi veci bio efekat da mi je grejac u akvarijumu ili ne posto mnogi citajuci ovde komentare tvrde da je to isto bitno je samo da grejac dobro funkcijonise ?

iskreno citajuci predhodni komentar iskusnog akvaristu ako ga stavim u taloznik i zadam 26 C dok prodje kroz filtraciju i u trecu komoru sa punpom i dok voda udje u akvarijum koliko ce voda da iznosi u ? C
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Pon Dec 26, 2011 1:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vala kod mene ne funkcionise isto. Dok ga nisam prebacio u akvarijum nikako nije bila idealna temperatura. Iako sam ga cak drzao na vise stepeni + je radio extra puno vise.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 26, 2011 1:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj grejač stoji u taložniku filtera i temperatura je idealno ujednačena, problem može biti jedino ako je protok kroz filter slab, inače je mnogo bolje da je u spoljnom filteru, bar su to moja iskustva.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Drazenlj
Akvarista



Registrovan: 11 Dec 2011
Poruke: 51
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Dec 26, 2011 1:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cvrc ::
Vala kod mene ne funkcionise isto. Dok ga nisam prebacio u akvarijum nikako nije bila idealna temperatura. Iako sam ga cak drzao na vise stepeni + je radio extra puno vise.


Tog se i plasim samo cu ja imat veci problem ja sam 3D pozadinu narucio preko cele zadnje i bocne leve i desne strane strane i necu moci da ga vratim u akvarijum sem da ga ne okacim na prednje staklo .....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Drazenlj
Akvarista



Registrovan: 11 Dec 2011
Poruke: 51
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Dec 26, 2011 1:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemanjask ::
Moj grejač stoji u taložniku filtera i temperatura je idealno ujednačena, problem može biti jedino ako je protok kroz filter slab, inače je mnogo bolje da je u spoljnom filteru, bar su to moja iskustva.


tvoje ikustvo mi daje nadu ali i brigu jer nasprem tvog iskustva postoi i ono drugo a to je lose sto se tice pumpe Atman at 102 dobro guta vodu cak sta vise i iznenadjujuce za punpu se ja nebrinem tu nece bit cep ...

izvinjavam se za dva posta !!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 26, 2011 2:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U ovoj tvojoj temi sam malo pojasnio zbog čega mislim da neće biti problema
http://www.akvarijum.org/forum.....t7589.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Grejac Trixie 25w menjam za grejac od... kikii77 Tražnja 2 Uto Nov 17, 2020 3:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Polovan grejac Stasheetza Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Okt 31, 2017 8:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mali grejac Turtle Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Sep 16, 2017 1:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Grejac za 175l? ludidzora Grejanje i hladjenje 3 Sub Mar 11, 2017 1:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Grejac 300W reventon Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Maj 21, 2016 4:20 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License