Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Grejanje mini odgajivacnice zimi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Zivadin
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2018
Poruke: 118
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Sep 03, 2021 12:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto lepo vreme polako prolazi (ne znam sta kaze prognoza hoce li se vracati), doslo je vreme da razmisljam gde cu sa svim tim akvarijumima zimi. Izbor je pao na pomocnu prostoriju od nekih 6m2, od cvrstog materijala u njoj ce biti 10ak akvarijuma ukupno blizu 1000 litara. E sad razmialjam sta mi je najisplativije, da li da vodu grejem grejacima ili da zagrevam prostoriju i cime? Razmisljao sam o nekoj manjoj tea peci koja bi se punila samo kad je struja jeftina ili mozda neka grejalica...bilo sta sto me nece ubiti sa racunima...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Sep 03, 2021 12:02 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pet Sep 03, 2021 8:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko je hladna ta prostorija?
Kontam da nećeš moći da dišeš a ni da rashladiš akvarijume ako staviš TA peć u prostoriju od 6 kvadrata koja nije preterano hladna. 10 akvarijuma 1000l u 6 kvadrata može da bude poprilično gadno za boravak zbog same vlažnosti. Razmisli koliko će ti vode ispariti/pobeci. Koristićeš isparivače?

Na grejače ako ćeš da greješ gledaj da budu novi i bar Atman ili bolji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pocetnicki akvarijum - mini deo priro... Lenji Lisac Početak u akvaristici 18 Pon Avg 31, 2020 4:49 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mini odgaivacnica - Baia Baia Uradi Sam (DIY) 16 Uto Avg 11, 2020 7:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alternathera Mini boskonet Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Feb 20, 2020 1:41 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Eleocharis acicularis ,,Mini", k... VilenjakBg Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Dec 29, 2018 10:47 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Rotala green, Rotala rotundifolia i R... Aquamaniac Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Apr 10, 2018 11:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License