----------------------------------- Običan Čovek Čet Jan 25, 2018 8:45 am ----------------------------------- Izbaci cu slike cim budem dosao kuci. Necu biti kuci nekih 10ak dana. Imam u telefonu neke, ali se ribe ne vide. Samo akvarijum. nikola011 - pogledaj temu na forumu, a imas i na youtube da nadjes o drzanju zivorotki u buretu napolju. Znaci, nisam ih hranio ne iz hira nego tako su ostali radili E, sad izgleda da im iz nekog razloga boravak napolju nije bas prijao. Vodu sam retko menjao jer mi je bilo nezgodno da usisavam dno. A kad sam vec kod usisavanja dna. Ja sam ih u pocetku drzao samo u akvarijumu koji nije imao podlogu. Dakle, golo staklo i tad sam lagano usisavao dno. Sada imam podlogu i dosta biljaka i nemam pojma kako da usisam dno, a da ne poremetim sve. Biljke su gusto zasadjene i pravio sam nesto sa crevom i plasticnom flasom, ali bas malo ribljeg izmeta usisam. Kako vi resavate taj problem jer pretpotstavljam da je i za rast, a i zdravlje gupika vazno usisavanje dna.