----------------------------------- Luka_^ Pet Feb 27, 2015 11:20 am gupiki otpao rep ----------------------------------- E ovako..prije nego sto sam otisao da spavam bila je normalna,fine boje i sve..ustanem ujutru,upalim svijetlo kad imam sta i vidjeti.Gupiki rep iz 10 djelova kao slamcice,uzasan prizor :cry: Jutros ustajem ona pez repa citavog,samo tijelo..ja ne znam kako je ziva uopste. Sad,strah me zbog ostalih ribica,moze li biti nesto ozblijno,jer mislim da je ova zavrsila.. ----------------------------------- Luka_^ Pet Feb 27, 2015 11:22 am ----------------------------------- Da dodam..u akvarijumu od ribica imam : gupike,ksife,zute i crne moli,ancitruse ----------------------------------- Maxy xD Pet Feb 27, 2015 3:04 pm ----------------------------------- Slika? Neka ribica joj je pojela sigurno.. Muzijak ili zenka? ----------------------------------- Luka_^ Pet Feb 27, 2015 9:07 pm ----------------------------------- Nemam sa cim da slikam trenutno..a samo zamisli gupiku bez repa..interesantno je sto se normalno krece i hrani uprkos tome.. Muzjak je..da dodam,imam jednak broj muzjaka i zenki.