----------------------------------- Anboy Sub Jul 06, 2019 7:07 am ----------------------------------- Neso, Ova Mocow gupi moze da prodje ( doduse ima zute u repu, jer ako je black mora biti black imao sam je ) a panda gupi je trenutno bas aktuelna ( nisam je video uzivo ), nekako se kod mene ( mislim kao informacija o postojanju te linije ) pojavila u isto vreme kad i pingu gupi. Oko gupija uvek ima posla ( selekcija, matica, prodaja, skart, razdvajanje linija zbog osvezavanja krvi posle 4-5 kolena ), a tih par akvarijuma koje planiras da izdvojis za njih ce ti omoguciti da se poigras sa jednom linijom ili da eto uzmes te dve i ono sto bi rekli uzivas u njima dok ide. Ovo sve sto ti pisem pisem ti iz licnog iskustva jer sam ja krenuo sa akvarijumom od 20l i za 14 godina zbog gupija sam stigao na 20.000litara a tu nije kraj jer mi je plan da odem u ovom prostoru do 30.000l a onda da kupim i prostor pored trenutnog pa da se onda u 150m2 igram. Ono sto je zanimljivo je da gupi zahteva puno prosotra za rada zato treba i mora da bude skuplja od tetre. Meni je akvaristika jos uvek HOBI, a iskreno za cistu liniju od koje bih pravio maticu ne pitam koliko kosta samo da HOCE da je prodaju. P.s. gledacu da smognem malo vremena pa da i ja osvezim svoju temu po ovom Gupi pitanju jer u drustvu je uvek lepse :)