Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Guppy vs Molly Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
respectre
Akvarista



Registrovan: 09 Sep 2011
Poruke: 100
Lokacija: Srem

PorukaPoslao: Pon Feb 01, 2016 8:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posle razno-raznih kombinacija, i postavki, vratih se na zivorotke , jer sam shvatio da mi je najradosniji trenutak u celoj akvaristici kada vidim malce kako plivaju u dzungli od biljaka. Elem, ostade mi guppy zenka sama, ostale se istrosile a dva muzijaka sto su bila, da li od starosti ili ko zna cega, odlucila da nestanu sa ovog sveta. Prolazim ja pored pet shopa, udjem i reko daj da ne bude sama da joj kupim muza. Uz njega donesem i dve zenke molly, da popunim krdo. Kad ono, evo vec par dana, on se ne odvaja od te jedne male zute mollyke, zaljubio se ko tetreb, juri je po ceo dan, zenu ni ne gleda Very Happy Koliko je moguce da se ove dve vrste skontaju??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Feb 01, 2016 8:28 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Feb 03, 2016 11:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Licno nisam probavao jer sam smatrao to nemogucnom misiom i sizifovim poslom. Imao sam jedan primerak guppy muzjaka i zenke ksifoa. Konstantno ju je proganjao a svoje zenke nije ni gledao. Cudne malce nisam video i smatram da od toga nije bilo nista.

Naleteo sam na ovaj snimak ranije pa ti ka pokazujem. Navodno samo odredjena varijacija moze. Mozda se desilo alimislim da se to desilo slucajno i da ne mora znaciti da je uvek tako.


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
respectre
Akvarista



Registrovan: 09 Sep 2011
Poruke: 100
Lokacija: Srem

PorukaPoslao: Pet Feb 05, 2016 12:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos uvek je juri Very Happy Ko zna da li ce malisa uspeti Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srdjann
Akvarista



Registrovan: 16 Dec 2015
Poruke: 22
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Pon Feb 08, 2016 1:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesi razmisljao kako da ih nazoves,Muppy ili Golly?!?! Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pon Feb 08, 2016 4:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ufff... ako uspeš da ih ukrstiš dobićeš mnogo lepe ribe. Uz malo sreće može da se desi da neka i ne bude sterilna, šansa je jako mala doduše.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ceratopteris thalictroides i Endler g... chaosad Tražnja 0 Pet Feb 02, 2024 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Žute moli (yellow lyra molly) chaosad Ponuda 0 Pet Nov 11, 2022 12:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black molly sa oteklim škrgama Psychofedex Ribe 0 Ned Jun 26, 2022 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy zenke! Nikola00 Na poklon 1 Uto Dec 07, 2021 5:13 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License