Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gypiji umiru??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Milan013
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2014
Poruke: 191
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Nov 16, 2014 2:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam istu kotilicu, zapravo nju koristim ne za kocenje zivorotki vec za cuvanje mladji. Za kocenje koristim onu sa dve kose ploce.

Stavim im neke plutajuce biljke, hranim ih usitnjenom spirulinom ili Sera Vipan Baby, 2 puta dnevno. Prilikom svakog hranjenja prvo im procirkulisem vodu tako sto podignem kotilicu da ostane 2cm vode i onda opet umocim, i tako par puta. Tako se i malo promrdaju Smile

Imam sada trenutno oko 60+ ksifo malaca, za 10ak dana mi je uginulo svega 3.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Nov 16, 2014 2:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

trut
Akvarista



Registrovan: 26 Okt 2014
Poruke: 16

PorukaPoslao: Ned Nov 16, 2014 4:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam dva filtera,jedan je ovaj corner na slici sa rasprsivacem,a drugi je potopni atman (350L/h) dijagonalno od cornera...Mislim da mi je filtracija i aeracija odlicna ali malci stalno umiru... Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka umiru zivorotke Običan Čovek Bolest 7 Sre Avg 22, 2018 8:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka male Gupi umiru vlajko :) Bolest 13 Sub Okt 14, 2017 11:47 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Umiru mi ribice!!! Anboy Početak u akvaristici 3 Uto Feb 10, 2015 12:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribice umiru emtnas Početak u akvaristici 12 Čet Sep 11, 2014 1:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Umiru mi ribe jedna po jednom randemmk Bolest 7 Sre Jul 23, 2014 11:06 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License